Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov

Je tu však jeden veľký problém. Komixový hrdinovia mali príbeh, mali dej, cieľ, poslanie... Need for Speed môže byť jedna z najobľúbenejších automobilových hier na pc, ale nemá dej. Je len o jazdení, o skvelých autách a neskutočných a sureálnych situáciách. Ale dobrý film takýto byť nemôže. Preto treba vymyslieť dej.

A čo by ste čakali? Ak by nikoho z vás ani len vo sne nenapadlo vyrobiť film na tému počítačovej hry (aj keď prvý by nebol - spomínate na Prince of Persia?), ako prvé by vám pre jeho dej napadla klasická a ošúchaná hollywoodska zápletka: dlžím hrozne veľké prachy mafii, ak ich nezoženiem, zabijú ma takže risk je moje stredné meno. Nemám čo stratiť. Tak sa dám na nebezpečnú hru: preteky napriek Amerikou z LA do NY. 3000 míľ, 200 jazdcov, nádherné autá a výhra 25 000 000 dolárov! To by šlo, nie? Samozrejme, len vo filme. Teda vlastne v počítači. Ehm, teda kde vlastne?!

Teraz preklad americkej správy:

Dreamworks založili tri Hollywoodske giganty ako nezávislé štúdio s jediným účelom - vyrábať ziskové filmy. To sa nestalo. Aktuálne chce Dreamworks vlastnený Paramountom vyrábať peniaze hollywoodskym štýlom: oportunistickým kopírovaním. Rozhovory s Electronic Arts smerujú k výrobe filmu Need for Speed. Asi preto, lebo Paramount chce svoju alternatívu k Fast and Furious. Celkom iste preto, lebo nemajú žiadne lepšie nápady.Tak či onak, Dreamworks v tom nie je sám. Hovorí sa, že obchod už uzavreli, ale nič oficiálne nik nepotvrdil. Obchodom má byť scenár pre film napísaný istým Georgeom Gatinsom, ktorého brat napísal film Real Steel. Ak to nedopadne podľa očakávaní, nevadí, lebo niekoľko ďalších štúdií čaká v rade na práva na rovnakú tému.Ak chcete na predstavu ukážku toho, ako by to asi mohlo vo finále vyzerať, pozrite si trailer na novú verziu hry z minulého roka na tému: Need for Speed: The Run. Pre lepšiu predstavu si túto ukážku v dĺžke vynásobne 50x, pridajte nejaké zvukové efekty s Transformers, pripravte sa na nových hercov, ktorí vyzerajú ako pôvodne v hre navrhnuté postavy no nedokážu hrať ani tak dobre ako tie naprogramované bábky a budete mať hrubú predstavu o výsledku. Ah, jasné, nesmieme zabudnúť na množstvo rozbitých superdrahých áut a supersexi ženské. Všetko nakreslené v počítači, samozrejme...