V spolupráci s Auto Kelly - importér a distribútor automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva, prinášame zaujímavú súťaž o hodnotné ceny. Tentokrát hráte o 3x kamery do auta Beng Beg2. Každá z týchto kamier ma hodnotu 72 eur!

GRATULUJEME:

  1. Gabriel Priezvisko, Lučenec
  2. Matej Babik, Žilina
  3. Ladislav Sukovic, Slovenske Nove Mesto

Do súťaže sa zapojilo 352 . Vyžrebovaných sme kontaktovali e-mailom.

Súťaž o 3x kamery do auta Beng

v spolupráci s Auto Kelly. Každá z nich má hodnotu 72 eur.

 

Takáto kamera už v súčasnosti nie je žiadny luxus a v našej súťaži ju môžete mať zadarmo. So stále stúpajúcou hustotou premávky je takéto riešenie na nezaplatenie. Nikdy neviete, koho na cestách stretnete. Či už agresívneho vodiča, ktorý sa nedobre vyspal, alebo rýchlika na kolesách bez štipky znalosti defenzívnej jazdy. Pri dokazovaní polícii vám môže kamera v aute "zachrániť kožu".

Pred dvoma týždňami sme vám v spolupráci s Auto Kelly priniesli test troch takýchto kamier. Každá z nich je riešením, so stúpajúcou cenou však stúpa kvalita a oplatí sa priplatiť si. O kamerách v súťaži sme sa vyjadrili veľmi kladne, s celkovou známkou 2. Vyzdvihli sme kvalitný záznam vo dne aj v noci, jednoduchú manipuláciu a dobrý pomer medzi cenou a výkonom. Posúďte sami.

AUTOvKELLY test kamier

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Vždy, keď sa na našich stránkach podelíte o svoj názor, radu alebo postreh na akúkoľvek tému pri akomkoľvek článku, máte šancu byť vyžrebovaný! Počítame všetky pridané komentáre počas trvania súťaže. Len od registrovaných čitateľov, samozrejme. Pre hladké kontaktovanie vyžrebovaných výhercov máme prosbu. Vo vašom profile uvádzajte správny email, meno a priezvisko. Inak vám výhru nebude možné doručiť, tým pádom ju posunieme ďalšiemu šťastlivcovi.

 

UPOZORNENIE: komentármi priamo pod článkom k tejto súťaži sa do žrebovania nezapájate.

 

Šťastných výhercov po vyžrebovaní budeme urýchlene kontaktovať s informáciou o prevzatí výhry. Nenechajte si našu súťaž ujsť, hráme o hodnotné ceny! Máme pripravené 3x kamery a každá má hodnotu 72 eur!

 

Súťaž o 3x kamery do auta Beng trvá od 5.9 do 17.9.2017!