Je vopred jasné, že nájsť v dnešnej dobe veterán z vojnového, alebo povojnového obdobia je makačka. Ani tie mladšie často nie sú v dobrom stave. Pre ľudí, ktorí túžia po tých starších, alebo keď ich potrebujú do dobového filmu, existuje originálne riešenie. Aj keď s veteránom to okrem základných tvarov karosérie nemá nič spoločné, je to veľmi originálny nápad. A stačí k tomu obyčajný pick-up s podvozkovým rámom a veľmi šikovné ruky.

Rozsiala prestavba/generálna oprava zožerie okrem financií aj čas. Kľúčová vlastnosť, ktorá nesmie chýbať pri vŕtaní sa v starých autách,  je trpezlivosť.

Zohnať rámový pick-up alebo off-road nie je v našich končinách problém. Čo nasleduje potom, vyžaduje dávku trpezlivosti, zručnosti a nemalé financie. Od tmelenia, brúsenia, zvárania až po doladenie najmenších detailov. Práve detaily sú pri veteránoch kľúčové. Výsledok ozaj môže stáť za to! Týmto majstrom sa to rozhodne podarilo. Očividne to nerobia prvýkrát a už mali s takým projektom skúsenosti. Nápad fakt super, posúďte sami. Pri osobnom stretnutí by ma veľmi pobavil ostrý klepotavý zvuk najčastejšej motorizácie - prepĺňanej nafty. Inak by som asi žiadne výhrady nemal :)

Zdroj: FB autobazar.eu