V snahe udržať krok s dobou a neznechucovať sledovanie webstránky na mobilných zariadeniach s menšími obrazovkami prinášame zásadné zlepšenie - prispôsobené štýlovanie pre mobilné zariadenia. Od teraz už prezeranie obsahu na www.TopSpeed.sk nebude nekonečné zväčšovanie a rozťahovanie obrazu, ale pohodlné a prehľadne prispôsobenie obsahu a dizajnu klasickej webstránky pre menšie obrazovky. Čo preto treba urobiť? To je to najlepšie - vôbec nič! Stačí si TopSpeed.sk otvoriť vo webovom prehliadači na mobile či tablete a ostatné už prebehe samo. :)

 

 

Majiteľom zariadení s operačným systémom android vrelo odporúčame nainštalovať si do zariadenia TopSpeed.sk mobile APP. Je veľmi rýchla, minializuje prenos dát a teda zaťaženie datového balíka mobilného zariadenia. Funguje slušne aj na miestach s pomalším mobilným internetovým pripojením vďaka čomu s nami ostanete v kontakte prakticky vždy a všade. TopSpeed.sk mobile APP nájdete v mobilnej aplikácii Google Play, alebo priamo na tejto adrese:

 


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nathron.topspeed&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5uYXRocm9uLnRvcHNwZWVkIl0