TC-Concepts Audi R8 Toxique

TC-Concepts Audi R8 Toxique

Tak ako vo väčšine prípadov, aj tu je základ decentný bodykit: predný nárazník s lepším odvetrávaním, ktorý navyše veľmi jemne rozširuje predné partie. Na ten nadväzujú nádstavce na blatníkoch a prahoch až úplne k zadnej časti, ktorá je už na pohľad širšia od sériovej R8. Uprávca však nezverejnil, o koľko že to milimetrov auto pribralo v páse...

Pri pohľade zozadu vám takto upravená R8 právom pripomína ostrú GT verziu - môže za to karbónové krídlo a krásny difúzor. Oba dielce sú samozrejme nelakované, aby bolo v celej svojej kráse vidieť hlavný stavebný prvok karbón. Čerešničkou na torte je už samotné výfukové potrubie, ktoré ešte viac zlepšilo nádherný V8 zvuk.

Nádherne upravený interiér TC-Concepts Audi R8 Toxique

Nádherne upravený interiér TC-Concepts Audi R8 Toxique

Sériový výkon 430k (316 kW) narástol na približne 440k a to len vďaka úprava riadiacej jednotky (alias čiptuning) a výmene sériového vzduchové filtra za kit od firmy BMC. Toto zbesilé stádo sa prenáša na vozovku skrz krásne kolesá vlastnej výroby: vpredu rozmeru 8.5x20" (235/30 ZR20) a vzadu 10.5x21" (295/25 ZR21).

O úplne nový podvozok sa postaral špecialista H&R, ktorý navyše dodal aj rozširovacie podložky (+30mm vpredu a +70mm vzadu).

Kapitolou samou o sebe je interiér. Ten ako vidíte, je zušlachtený tým, že každý jeden diel z plastu bol nahradený karbónovým. Teda samozrejme len tam, kde to išlo a dávalo zmysel. Pripočítajte si k tomu stĺpiky a tapacír z materiálu Alcantara alebo sedačky odeté do kože Beluga-Nero a máte tu ťažkú exkluzivitu. Fakt krásne!

Máte záujem? Tak skočte na stránky úpravcu a pozrite si cenník: www.tc-concepts.de

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov