Mám veľmi rád opravy a úpravy starších áut. Výsledky nie každej práce však stoja zato. Mnoho autičkárov sa ale do lakýrnickej a klampiarskej dielne nikdy nedostane. Preto by ste si mali pozrieť video z reštaurácie karosérie Mercedesu CL (coupé od Mercedesu S-classe W140). Pripravte sa na to, že video má cez 20 minút. Je dlhšie, ale spracovanie je na vysokej úrovni. A hlavne, vidno takmer každý krok v postupe precíznej práce.

Karoséria staršieho štýlového coupé Mercedesu CL pod rukami majstra prešla náročnou rekonštrukciou. Výsledok stojí zato!  

Video nie je krátke, no detailné a zaujímavé. Zachytáva aspoň letmo všetko. Na začiatku zúbožený, sčasti hrdzavý meďák. Navyše na ňom bola fólia. Šla hneď preč. Ak nemáte žiadnu predstavu, čo všetko rekonštrukcia karosérie vyžaduje, hneď prejdite na video. Je v ňom všetko. Vyváranie, olepenie, tmelenie, brúsenie, odmastenie, striekanie plniča, gumoasfaltu, lakovanie, až po finálne preleštenie. Niektoré kroky sa logicky opakujú. Pozretím videa si utvoríte predstavu, čo všetko práca karosára vyžaduje. Veruže nie je toho málo a logicky, vôbec to nie je lacné...

Zdroj: Vk.com 

TAKTO SA RODIA MODERNÉ VETERÁNY! :)

TAKTO SA RODIA MODERNÉ VETERÁNY! :)

Je vopred jasné, že nájsť v dnešnej dobe veterán z vojnového, alebo povojnového obdobia je makačka. Ani tie mladšie ...

10. 11. 2016
TOTO JE NAJORIGINÁLNEJŠÍ SPÔSOB OPRAVY PRELIAČENÝCH DVERÍ

TOTO JE NAJORIGINÁLNEJŠÍ SPÔSOB OPRAVY ...

Nič nenaštve viac, ako keď nastriekate, alebo dáte nastriekať časť auta, prípadne celé auto. Vytešujete sa, dávate ...

02. 11. 2016