Čo vo vás evokuje Benzinol? Pre tých skôr narodených určite sieť tradičných čerpačiek. A tí mladší ho pravdepodobne poznajú tiež. Nejde len o palivá. Tie ponúkajú aj aditivované a prémiové. Benzinol je v ére samostatnosti významným hráčom na poli čerpacích staníc na Slovensku, ktorý si zakladá na tradíciach, spojených s modernými technológiami. Na trhu pôsobí viac ako 50 rokov, ešte z čias bývalého Československa.

 

Teraz chcú ešte viac oživiť značku, čo je cieľom novej stratégie. Čerpačky majú viac ťahákov, ako len kvalitné palivo. Napr. prvotriedne autoumyvárky, ktorými vybavili vybrané stanice Benzinol.

Tradičná „domáca“ značka

Ich dlhoročnú tradíciu založili najmä na kvalite ponúkaných palív, tovarov a služieb. Od roku 2013 je Benzinol členom Slovenskej asociácie petrolejárskeho priemyslu a obchodu (Sappo). Aj to má byť zárukou vysokej kvality. V priebehu troch rokov chce Benzinol rozšíriť sieť čerpačiek o viac ako 20 nových miest. Momentálne je staníc 21, ktoré situovali najmä na severe a západe Slovenska. Podľa Pavla Benedika, „máme ambíciu do troch rokov prekonať počet 45 čerpacích staníc a byť tak štvorkou na trhu z pohľadu objemu palív..“

V Benzinole sa zamerajú na vysokú kvalitu, podporu regionálnych výrobcov a slovenské tradície. „Sme veľmi radi, že ľudia veria značke Benzinol, čoho dôkazom je narastajúci počet verných zákazníkov v našom vernostnom programe. Aktuálne evidujeme viac ako 35 000 registrovaných majiteľov kariet, ktorí využívajú okamžité výhody a zľavy pri návšteve našich čerpacích staníc. Benzinol sa profiluje ako tradičný, slovenský dodávateľ s kvalitným palivom a prijateľnou cenou pre koncového spotrebiteľa,“ dodáva Benedik. 

ČO UROBIŤ AK NATANKUJETE NESPRÁVNE PALIVO?

ČO UROBIŤ AK NATANKUJETE NESPRÁVNE PALIVO?

Určite to poznáte. Volá sa to rutina, alebo zamyslenosť. Ak striedate autá, na benzínke najskôr rozmýšľate, na ...

26. 01. 2017
POROVNANIE CYKLU WLTP A NEDC. AKO SA ZMENÍ UDÁVANÁ SPOTREBA?

POROVNANIE CYKLU WLTP A NEDC. AKO SA ZMENÍ ...

Už niekoľko rokov píšeme o norme NEDC (New European Driving Cycle), ktorá nemá nič spoločné s realitou. Roky však ...

12. 12. 2016

Zdroj: Benzinol