Stali ste sa obeťou nespravodlivého rozhodnutia policajta na mieste nehody? Občas nechápete, prečo máte posunuté sedadlo? Neviete ako dosvedčiť poisťovni dôkazy, že za škodu spôsobenú na vašom aute ani zďaleka nemôžete? Na všetky tieto otázky jestvuje odpoveď aj riešenie. Čierna skrinka do auta.

 

 

 

 

 

Vaša pravá ruka

Možno vás pri slovnom spojení čierna skrinka napadne len lietadlo. Takáto vecička však môže byť súčasťou vášho auta. Že je to nemožné? Zoznámte sa. Maličká, no veľmi pomocná vecička, pre vodičov z povolania, pre šoférov taxislužieb, pretekárov, pracovníkov bezpečnostných služieb, a samozrejme pre všetkých, ktorým záleží na bezpečnosti ich auta. V čom vám môže pomôcť? V prípade nehody zabezpečí dôkazový materiál vo forme videozáznamu uloženého na pamäťovej karte. Čierna skrinka podrobne eviduje štýl jazdy šoféra a spôsob narábania s vozidlom v prípade, že ho niekomu požičiate. Maximálne Full HD rozlíšenie zachytí každý detail dôležitý pre vás, či akúkoľvek inú inštitúciu, ako je poisťovňa, polícia, či správcovia ciest. Full HD sa vám navyše postará o zábery z akejkoľvek cesty, či dovolenky. Čierna skrinka pomáha evidovať aj tých, ktorí vás na ceste ohrozujú, takže vďaka nej si cestní piráti trikrát rozmyslia, či budú riskovať predbiehanie alebo rýchlu jazdu. Hlavne keď im poštou príde pokuta. Za tohto pomocníka vám pravdepodobne cestný pirát nepoďakuje, ale peňaženka, a predovšetkým vaše auto sa vám za tento krok poďakuje nespočetne mnoho ráz. Stane sa nielen vaším pomocníkom, ale bude aj vašou pravou rukou. 

Správny výber

Ak ste sa rozhodli, že čierna skrinka bude súčasťou vášho auta, radíme, aby ste si dali záležať aj na jej správnom výbere. Pokiaľ vám záleží na aute, ale aj na bezpečnosti, určite si zaslúžite niečo lepšie, ako je len treťotriedny tovar, preto sa pri výbere riaďte predovšetkým kvalitou. Nebojte sa pýtať odborníkov, a dajte si záležať na dobrom výkone, Full HD a rôznych iných požiadavkách, ktoré vám odborníci vždy radi pripomenú. Pre vaše dobro a bezpečnosť. Tak čo, už ste si vybrali? 


Hľadá sa pomocník do auta!

Ak ste už presvedčení, že kamera do auta má aj praktický význam, radi Vás privítame v našom eshope www.black-boxes.sk, kde nájdete iba kamery od kvalitných výrobcov s pekným záznamom a vynikajúcimi vlastnosťami.