Najväčšiu slovenskú tuningovú šou - Carat Tuning Párty 2011 máme čerstvo za sebou. Dá sa povedať, že dopadla mimoriadne dobre. Počasie síce nebolo najlepšie, ale zažili sme už aj podstatne horšie situácie. Nebolo neznesiteľne horúco, čo iste ocenili najmä autá, ktoré boli stredobodom tejto akcie. TopSpeed.sk vám v najbližších hodinách prinesie z Piešťanského letiska viacero fotogalérii a informácií.

 

Základný program CTP je už niekoľko rokov v hrubých rysoch obdobný a overený. Menia sa, či skôr pribúdajú ďalšie atrakcie a zaujímavosti. Kým sa nám podarí spracovat a poprehŕňať sa tisíckami fotografií a gigabajtami videozáznamov, ktoré sme počas dvoch dní na CTP2011 urobili, prinášame vám prvú malú galériu jednej z najkrajších vecí, ktorú letisko v Piešťanoch tento víkend zažilo. Čo to je už iste vidíte na obrázkoch... :)

 

Piatok večer patrí program najmä pódiu. Nie len tradičným koncertom a šou, ale aj sexi kočkám z Miss Carat tuning. Prvých zopár momentiek vám prinášame vďaka promptnosti fotografa Mareka Ondrušku.