Dominic Toretto (Vin Diesel) opäť exceluje. V jednej z najúspešnejších filmových sérií je síce možné čokoľvek, ale toto je viac než automobilové zoskoky padákom, prelety áut medzi mrakodrapmi, alebo ťahanie obrieho trezoru ulicami Ria. Rýchlo a zbesilo 8 rozhodne nepôjde na neutrál! Naopak, k absolútnej dokonalosti „vytuningovanú“ siedmu časť, ktorá patrí medzi rekordmanov v rýchlosti prekročenia miliardovej tržby, ju ešte vylepšili. Teraz napríklad o skvelé herečky Charlize Theronová a Helen Mirrenová, alebo o automobilovú naháňačku s ponorkou.

Na stranu zla zlákala sympaťáka Doma legendárna kyber-teroristka prezývaná Cipher (Charlize Theronová), ktorá je rovnako krásna ako nebezpečná. Preto sa diváci nemôžu čudovať, že Toretto úplne stratil hlavu a vykašľal sa nielen na Letty (Michelle Rodriguezová), ale aj na všetkých starých kamošov. Cipher má s ním však iné plány, ako romantické večere pri sviečkach. Kombinácia jej inteligencie a jeho svalov a vodičských schopností z nich môžu urobiť neporaziteľný tandem. Aby svet zostal v rovnováhe, prevezme opraty v rodine Hobbs (Dwayne Johnson), ktorý do nej proti svojej vôli priberie nového člena – Deckarda Shawa (Jason Statham). Je to vysokooktánový tvrďas zo siedmej časti, ktorý mal pôvodne zhniť vo väzení. Spoločne s nimi sa budeme presúvať z divokého pobrežia exotickej Kuby cez upchaté ulice New Yorku až na pusté ľadovce v Barentsovom mori, aby sme si užili ďalšiu zábavnú a nezabudnuteľnú jazdu.

Séria, ktorá začínala ako ničím výnimočný akčný film, za niekoľko rokov dospela do bodu, kedy aj Helen Mirrenová, slávna oscarová herečka s titulom od britskej kráľovnej, s obrovským nadšením skočila po menšej roli Hobbsovej matky. „Nevedela som, čo ma presne čaká, ale hrala by som čokoľvek. Bola som šťastná, že upravili scenár tak, aby do neho zapadla aj moja úloha. Je to skvelá rola. Pani Shawová je múdra, silná a vyzná sa. V mojom veku som sa musela trochu snažiť, aby som v tak veľkom akčnom filme obstála,“ hovorí Helen Mirrenová.
 

Akčný thriller Rýchlo a Zbesilo 8 sa predvedie v kinách od 13. apríla. 

Súťaž o 3x 2 lístky a 3x DVD Rýchlo  a zbesilo 7 trvá do utorka 18. apríla

GRATULUJEME:

  1. Róbert Tesárek, Nitra
  2. Jaroslav Košťanský, Košice Šaca
  3. Jozef Hucko, Šaľa
  4. Peter Veres, Nové Zámky
  5. Miroslav Kalamár, Zákamenné
  6. Marek Baaaaaaa, Kosice

Do súťaže sa zapojilo 50 . Vyžrebovaných sme kontaktovali e-mailom.