Doposiaľ ste o nej len čítali, videli nespočetné množstvo obrázkov a videí. Najlepšie a najluxusnejšie auto aké kedy v Čechách vzniklo príde medzi Slovákov. Stačí prísť na výstavisko Incheba v rozmedzí stredy až nedele (15. - 19.04.). Koná sa tu totiž premiéra Škody Superb III. generácie v hale B.0 výstaviska Incheba. Nová ŠKODA Superb znamená v dizajne značky zlom, rovnako ako v ponuke technológií a komfortu. Škoda v BA predstaví aj limitovanú edíciu Red & Grey  pre modely Fabia a Rapid, akčné modely Fabia a Yeti Edition uvádzané na trh pri príležitosti 120. výročia založenia automobilky a 110. výročia začiatku výroby automobilov. Expozícia bude mať aj modely Octavia Elegance G-TEC, Octavia RS, Octavia Combi Scout, Citigo Monte Carlo, Rapid Spaceback Monte Carlo, Fabia III a Fabia III Combi.

Autosalón BA prinesie na slovensko akčnú sériu Red and Grey pre typ Fabia III.

„Nový Superb je po všetkých stránkach výnimočný. Predstavuje novú éru značky. Som presvedčený, že tak ako minulý rok pútala pozornosť štúdia VisionC, bude nový Superb ťahákom nielen našej expozície, ale celého autosalónu. Srdečne pozývam prvýkrát vidieť a dotknúť sa našej novej vlajkovej lode ,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Úplne novo vyvinutá ŠKODA Superb, ktorá predstavuje revolúciu v dizajne značky, vyniká mimoriadnou ponukou priestoru a komfortu. Vďaka využitiu inovatívnej koncernovej techniky MQB dosahuje špičkový model značky ŠKODA vo svojej tretej generácii novú úroveň bezpečnosti, konektivity, ekológie a posúva sa k hornej hranici automobilovej strednej triedy. Na slovenský trh príde nový Superb v júni tohto roku.

Pri tohtoročnej príležitosti 120. výročia značky má Škoda špeciálnu šedú edíciu pre typy Yeti, Fabia, Octavia a Rapid.