Britská motoristická relácia Fifth Gear končí. Televízie o ňu nemajú záujem. Tiff Needell založil „piaty stupeň“ v roku 2002 po odchode zo starého formátu Top Gearu. Relácia bola duchovným pokračovateľom pôvodného Top Gearu. Na rozdiel od zábavnej šou trojice Clarkson, Hammond a May ste sa v nej mohli o autách niečo aj dozvedieť. Moderátormi boli okrem Needella aj Vicki Butler-Henderson a Jason Plato. Všetci sú automobiloví pretekári a na testovanie limitov auta nepotrebovali Stiga. Jednoducho nešlo len o zábavnú šou.

 

Tiff Needell pôsobil na obrazovkách nepretržite 29 rokov. Od roku 1987 do roku 2002 vo formáte Top Gear a od roku 2002 do roku 2016 v relácii Fifth Gear.

S vysielaním Fifth Gearu začala stanica Channel 5. Neskôr formát odkúpilo Discovery a History Channel. Spolu vzniklo až 27 sérií. V tejto sezóne o reláciu Tiffa Needlla neprejavil nikto záujem. Dôvodom môže byť aj vznik novej motoristickej šou The Grand Tour na Amazone, ktorú bude moderovať trio Clarkson, Hammond a May. V Top Geare prebehli veľké personálne zmeny a hlavným moderátorom je Chris Evans.

 

Tiff Needell pôsobil na obrazovkách nepretržite 29 rokov. Od roku 1987 do roku 2002 vo formáte Top Gear a od roku 2002 do roku 2016 v relácii Fifth Gear. Fanúšikovia sa vyjadrili, že by videli radi Needella namiesto niektorých moderátorov Top Gearu...možné je všetko, veď uvidíme, aké ohlasy prinesie prvá séria s novými tvárami. Top Gear s novými moderátormi príde na obrazovku túto nedeľu (29.5.2016). Konkurenčná šou The Grand Tour na Amazone má odštartovať na jeseň.

 

Zdroj: twitter(tiff_tv)

 

ĎALŠIA UPÚTAVKA NA TOP GEAR ĽUDÍ OPÄŤ NEPRESVEDČILA. PREČO?

ĎALŠIA UPÚTAVKA NA TOP GEAR ĽUDÍ OPÄŤ ...

Nový Top Gear ľudia stále akosi nevedia prijať. Prvá upútavka hovorí za všetko, stačí si pozrieť, ako ju ľudia ...

10. 05. 2016
NOVÁ SHOW CLARKSONA, HAMMONDA A MAYA SA VOLÁ...

NOVÁ SHOW CLARKSONA, HAMMONDA A MAYA SA ...

The Grand Tour (Veľká jazda)! Trojica sa trápila s hľadaním nového mena už nejaký ten piatok. Padali rôzne návrhy. Od ...

12. 05. 2016