Alfa Romeo Giulia QV dokáže zajazdiť na Nordschleife čas 7:39, čo z nej robí auto, ktoré sa nebojí postaviť ani supercarom. Kopec z nich nechala za sebou. Či sa nám to páči alebo nie, musíme uznať, že Taliani postavili výborné auto. Objavili sa však aj iné správy a nemyslím tým to, že Giulia dostane 2,2 litrový diesel.

Vieme, akú bude mať Giulia riťku

Alfa Romeo Giulia zvládne Nordschleife za asi 8 minút aj bez 6-valca, vystačí si s 2,0 turbo 4-valcom a výkonom 330k.

Internet je vďačné médium, kde sa klebety, špekulácie a dohady šíria rýchlejšie ako mor. Jedna správa priniesla obrázky zadnej časti Alfa Romeo Giulia v civilnej, nie QV verzie a tá druhá zase zvesti z Nürburgringu. Talianka vraj dokáže zajazdiť kolo v zelenom pekle na úrovni 8 minút aj bez 2,9 litrového V6 turbo motora.

Giulia s 2,0 l turbom vraj zvládne Nordschleife za približne 8 minút

Na Nordschleife budú doma aj slabšie modely ako QV. Neoficiálne informácie hovoria, že auto, ktoré zvládne severnú slučku za približne 8 minút, je Alfa Romeo Giulia s 2,0 litrovým turbo 4-valcom pod kapotou a 330 k. To z nej robí konkurenciu pre športové autá ako Audi RS5, Mercedes C63 AMG,  či Aston Martin DBS. Giulia v tomto svetle vyzerá ešte lepšie ako doteraz.

Zdroj: autoforum.cz