Stretch Limo je schopné sprostredkovať de facto ktorémukoľvek zákazníkovi nefalšovaný pocit luxusu a výnimočnosti.

Spoločnosť BLACK MOON LIMOS s.r.o. je schopná, samozrejme za poplatok, sprostredkovať de facto ktorémukoľvek zákazníkovi nefalšovaný pocit luxusu a výnimočnosti. Utopením sa v pohodlných sedadlách  obrovskej limuzíny, ktorej dĺžka 9.6 metra predstavuje približne dĺžku vyše dvoch vozidiel Škoda Fabia, a popíjaní vyberaných liehovín, či konzumovaní iných špecialít, zabudnete na starosti všedných dní. Ideálne miesto pre menšie extraordinárne žúrky, svadby a iné výnimočné udalosti života bežných ľudí.

Stretch Limo konštrukčne vychádza z Cadillacu Escalade, ktorý limuzíne zväčša slúži ako spievodné vozidlo. Nie je však problém prenajať si aj Escalade konvenčných parametrov, samozrejme v plnej paľbe so všetkými fajnovosťami, ktoré Caddy ponúka. Limuzína je objednaná a dovezená z USA, kde ju na mieru vyrába špecializovaná firma. Ostatné Caddy’s si nechávajú v BLACK MOON LIMOS dovážať oficiálne cez slovenského importéra značky.

Naším sprievodcom z firmy BLACK MOON LIMOS s.r.o bol manažér plánovania prenájmov vozidiel, ktorý nám prezradil, že núdza o zákazníkov jednoznačne nie je, práve naopak. Ako špecialitky uviedol, že Stretch Limo, samozrejme aj s vodičom, si od nich už prenajal aj istý svetoznámy DJ, a tiež aj nejedna “super celebrita“ Slovenska. Tiež spomenul, že s ňou, a ostatnou Caddy flotilou, absolvovali tohtoročnú exhibícu menom Redline, kde s týmto mastodontom zvládli trasu Bratislava – Nice za 13 hodín a navyše so 14timi pasažiermi na palube. Rozpočet na akciu bol medzi 3 až 4 tisíc euro, určený , áno tušíte správne, na palivo. :)

Čo dodať na záver? Snáď len dve veci. Život je krátky, a preto ho treba efektívne využívať. Mám na mysli tvrdú poctivú prácu, ktorú je dobré vyvážiť rovnakou porciou zábavy. Jednou z alternatív, ako si dopriať niečo jedinečné, je práve BLACK MOON LIMOS a jej flotila luxusných Cadillacov a iných špecialít z americkej automobilovej produkcie. Tak neváhajte, spravte si radosť, a navštívte stránky spoločnosti BLACK MOON LIMOS.


PS: Odporúčame sledovať naše stránky aj ďalej, pretože naša spolupráca s firmou BLACK MOON LIMOS ešte neskončila. V blízkej budúcnosti sa preto tešte na ďalšiu nakladačku v podobe testu iných exkluzívnych a luxusných kár.

 

Za zvezenie a krásne pocity ďakujeme firme BLACK MOON LIMOS s.r.o ( luxurylimo.eu ).

 

Ak sa vám článok páčil, podporte ho, prosím, svojím hlasom.