Už by som sa veľmi opakoval tvrdeniami, že Bratislava a okolie potrebovala novú motokárovú halu ako soľ. Že to v oblasti halového kartingu bolo doslova žalostné. Doteraz mi je divné, že alternatíva k široko-ďaleko jedinej MAX Indianapolis v Ivánke pri Dunaji, ktorá mala svoj úspech a svoj čas prišla až teraz. No ak sa vraví, že lepšie neskôr ako vôbec, môžeme si doslova gratulovať. Hala KartOne na Kopčianskej ulici je tu len od novembra 2011 no dokázala, že na motokárovú halu tu čakali tisíce ľudí. O väčšine z nich nik nevedel. Zrazu akoby vyliezli s pod zeme. Vlastne, KartOne urobila podstatne viac. Jedným slovom šokovala.

 To čo priniesla, ponúkla, čo vytvorila a naštartovala tu nemá obdobu. Pre širokú verejnosť je možno až príliš profesionálna a náročná. No cenovo je naozaj veľmi dostupná. Jej zameranie a priestor pre skutočné pretekanie, nie len vozenie sa, je skvelá vec. Pre 99% návštevníkov sú ponuka a možnosti v KartOne výzvou a permanentným dôvodom na zlepšovanie. Mnohí to naozaj využívajú. Chodia tu trénovať, pretekať, porovnávať a hecovať sa no hlavne baviť sa s rovnako "postihnutými". Kart1 bola na Vianoce 2011 skvelým a dlhoočakávaným vianočným darčekom pre všetkých malých i veľkých, mladých i starších pilotov.

 

Dnes je ním ešte viac a teší o poznanie viac pilotov. Aj tých, ktorí dve zimy späť ani netušili, že sa ich to týka. Iste viete, že jedným zo základných parametrov dobrého darčeka sú obľúbenosť, praktickosť a možné časté využitie. Neviem, čo tento rok pod stromčekom nájdete vy a netuším čo ste kúpili svojim blízkym, no viem, že páni Maroš Hedera, bratia Mike a Simon Krasňanskí, Roman Ochaba, Jano Ondrejka, Marian Matúš a Milan Molnár nám pred dvoma rokmi dali dar, z ktorého sa stále tešíme a radosť neopadá. Ako to celé vidí šéf prevádzky Tomáš SIMON Krasňanský?

Neviem, čo tento rok pod stromčekom nájdete vy a netuším čo ste kúpili svojim blízkym, no viem, že KartOne bola pred dvoma rokmi darom, z ktorého sa stále tešíme a radosť neopadá...