CAFE RACING na ČS Autoslalome v Driving Academy absolútne tretí

Kristián Lovász pripravený na štart

Tím CAFE RACING získal na dvojpretekoch ČS Autoslalomu v Driving Academy na Slovakia Ringu v sobotu i v nedeľu 3. miesto v absolútnom poradí.

Do sobotných pretekov nastúpil tím CAFE RACING hneď s troma autami a štyrmi pretekármi. Na Peugeote 206 GTI štartovali v triede S2 Marek Valigura a hosť tímu, ostrieľaný slalomár Michal Krajčovič. Ďalším želiezkom v ohni bol Ján Molnár s Peugeotom 106 XSi v triede SP1. Toto auto tiež pripravujú v dielňach CAFE RACING a do budúcnosti s ním majú veľké plány. Kristián Lovász so slalomovým špeciálom Peugeot 205 GTI mal najvyššie ambície v absolútnom poradí a v triede R2.

CAFE RACING na ČS Autoslalome v Driving Academy absolútne tretí

Tím CAFE RACING po úspešných pretekoch ČS Autoslalomu v Driving Academy

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

V triede R2 to bol tvrdý boj, Kristián musel čeliť silným súperom, Pavlovi Bučekovi na Tiger Racing Super Six a Patrickovi Mayerovi na špeciáli VW Golf GTI. Kristián tentoraz nedosiahol na prvú priečku, v tvrdom boji o desatiny sekúnd ťahal za kratší koniec, no aj tak vybojoval 3. miesto v triede R2, ako aj 3. miesto v absolútnom poradí.

CAFE RACING na ČS Autoslalome v Driving Academy absolútne tretí

Kristián Lovász vybojoval 3. miesto v absolútnom poradí v sobotu i v nedeľu

Do nedeľných bojov zasiahla trojica jazdcov tímu CAFE RACING, Marek Valigura a Ján Molnár za volantom Peugeotu 106 XSi v triede SP1 a Kristián Lovász na Peugeote 205 GTI v triede R2, do ktorého vkladali najväčšie nádeje. Kristián opäť pretekal s Pavlom Bučekom a Patrickom Mayerom v triede R2. V absolútnom poradí do bojov zasiahol aj maďarský kolega na špeciálnom Suzuki Swift v triede R1. Peugeot 205 GTI nesklamal ani tentoraz a Kristián Lovász s ním vybojoval 2. miesto v triede R2 a 3. miesto v absolútnom poradí.

Zdroj: CAFE RACING