Dana Landu snád nikomu netreba predstavovať. Organizátorov Autoslide 2011 teda veľmi teší, že ho návštevníci podujatia, ktoré sa koná v nedeľu 09.01.2011 uvidia v roli jazdca. Danov vzťah k benzínu, rýchlosti je veľmi veľký. Práve to je dôvod, prečo Dan bude v Žarnovici jazdiť na upravenom Mitsubishi Lancer EVO.

Jeho otec Stanislav Landa bol dvakrát majster Českej republiky a vicemajster Európy v autokrose. Dan neostal autám nič dĺžny. Preteky začal jazdiť už v roku 1996 a práve autokros. Tu sa mu stal kamarátom a dobrým radcom Jaroslav Hošek. Potom Dan presedlal na trucky. Stal sa najprv testovacím jazdcom, ale aj pilotom jedného z truckov jazdiacich európsky šampionát, ale v roku 2001 presedlal na rally a to jazdí dodnes. Návštevníci budú môcť získať podpisové karty od hlavných hercov z filmu TACHO: Daniel Landa, Olga Lounová a Roman Pomajbo. Daniel je adeptom na prvé miesto v kráľovskej divízii 4x4. Sám povedal, že sa chce umiestniť čo najvyššie. Preto si zabezpečil silnú techniku od teamu Semerádovcov, ktorí majú s AUTOslide veľmi dobré skúsenosti, lebo na ňom štartovali v ostatných dvoch ročníkoch. Dan patrí k favoritom na víťazstvo.

Obsadenie tohtoročného Autoslide teda opäť pripísalo do štartovnej listiny ďalšieho veľkého favorita. Zvíťazí J. Zimerman, ktorý zvíťazil 5x po sebe (3x Žarnovica, 2 x Pardubice), alebo dvojnásobný víťaz, maďarský pilot Z. Simon, alebo niekto zo šestice ďalších veľkých favoritov: J. Béreš, M. Pospíchal, M. Svoboda, M. Neuman, Ľ. Greguška, či D. Landa? Ale prekvapiť môže ktokoľvek ďalší, pretože tak nabitá štartovná listina, ako je v tomto roku, ešte v histórii AUTOslide nebola. Odpoveď na túto otázku budeme vedieť 9. januára na Autoslide v žarnovickej aréne!

www.autoslide.sk