VI. Racing Day pre verejnosť po prvýkrát na Slovensko prináša možnosť pretekať a porovnať sa v medzinárodnej konkurencii jazdcov z Rakúska, Maďarska a Čiech.

Najbližší VI.RacingDay sa koná 19.05. (štvrtok) na okruhu SlovakiaRing. Jazdí sa najdlhší variant 4 s dĺžkou bez mála 6 km. Celodenné podujatie je rozdelené na niekoľko sekcií tak, aby si každý jazdec prišiel na svoje a neplatil zbytočne za čas, ktorý nepotrebuje.

Pre tých, ktorí chcú poriadne prevetrať svoje mašiny a intenzívne potrénovať jazdu na okruhu je určený celodenný vstup. V ňom je k dispozícii až 10 polhodinových jázd na okruhu. Keďže VI. RacingDay sa koná počas pracovného dna, iste sa nájdu aj takí, ktorí budú môcť prísť na podujatie až na 14 h. Im je venovaný popoludný program v čase od 14 do 18 h, v rámci ktorého sú k dispozícii 4 polhodinové jazdy. Popoludní je možné absolvovať prvé preteky dna ARBAUER TROPHY. V nich si môžete zmerať sily a schopnosti s ostrieľanými okruhovými jazdcami z Rakúska, Maďarska a Ciech. Stále málo? Pre záujemcov o účasť v novom seriáli RACINGDAY CUP je pripravený čas od 16 do 20 h.


09 - 20 h celodenný vstup 435 € (10 jázd po 30 min.)


14 - 18 h popoludný vstup 230 € (4 jazdy po 30 min.)


16 - 20 h I. RacingDay Cup 130 € (4 jazdy po 30 min.)Propozície pretekov a podrobnejšie info nájdete na www.racingday.sk