MAX60 je supermoderná, ekologická motokárová hala svetovej úrovne. Má mimoriadne pekné interiéry, toalety, bar, pizzeriu, perfektný asfaltový povrch a vrcholne bezpečné motokáry. Otázkou ostáva, či si na elektromotory zvyknú aj piloti, alebo ostane halou pre verejnosť...
elektro-motokarova-hala-max60

Hala MAX60 je vybavená špičkovými elektrickými motokárami značky OTL z Talianska patrí aj podľa šéfov dodávateľa motokár a vybavenia k absolútnej špičke nie len v Európe, ale na celom svete! Ondrej Dobrota je v niektorých veciach maximalista. Riešenie haly, baru, reštaurácie, povrchu, ale vlastne už počnúc lokalitou, prístupom, miestom pre  parkovanie, to všetko je skutočne na maximálnej úrovni. K tomu sa pripájajú elektrické motokáry s pevným ochranným oblúkom nad hlavou jazdca, diaľkovo ovládaný max. výkon elektromotra a teda aj jeho max. rýchlosť, to všetko sú veci, ktoré posúvajú mieru bezpečnosti kartingu na úplne novú úroveň.

elektro-motokarova-hala-max60

Hala MAX60 sa chce orientovať hlavne na širokú verejnosť. Na ľúdí, ktorí s ostrým jazdením, alebo vôbec s jazdením na motokáre nemá veľa skúseností. Na rodiny, ktoré tu môžu aj bez nutnosti prezliekať sa jazdiť spoločne so svojími deťmi, prípadne ich jazdu sledovať z opodiaľ preskleného baru a priestranného posedenia priamo pri trati.

 

elektro-motokarova-hala-max60

Podrobnejšie o hale Max60 Bratislava:

 

V spolupráci s firmou SMS-TIMING, ktorá je rovnako ako dodávateľ elektomotokár OTL, lídrom svetového trhu s meracou technológiou a produktami AMB, prítomnými aj v F1, pre vás v Max60 pripravili personalizované jazdecké licencie. Tieto môžete získať hneď pri prvej návšteve. Sú zároveň aj klubovými kartami. Vaše dáta budú automaticky uchovávané v počítači s vašou fotografiou pod kódom licencie. Každý jazdec, ktorý si licenciu zakúpi za symbolické 2 EURO získa nie len rýchlejšie vybavenie pri registrácii a platení, ale navyše aj kompletný záznam svojej jazdeckej histórie a prepojenie na sociálne siete ako facebook a email.

elektro-motokarova-hala-max60

Dôležitou súčasťou licencie je i vernostný systém, kedy je každá jazda hodnotená ziskom jedného bodu. 10 b na danej licencii bude znamená jednu jazdu zadarmo. V deň vašich narodenín dostanete jazdu a pizzu s nealko nápojom a k meninám dostávate pizzu a nealko drink.

 

Súčasťou haly je aj pizzeria "GEMELLI", so sedením za "dvojsklom", samozrejme pri príjemnej muzike. "Pizza majstri" sú bratia, ktorí ako prví zo Slovenska sa zúčastnili majstrovstiev sveta v príprave Pizze podľa vlastnej receptúri a so svojou víťaznou pizzou "BRINDZI" zíslali aj čestné diplomy. Táto je, samozrejme, v našom bohatom ponukovom lístku zdravého stravovania, ako produkty špaldové či bezlepkové.

 

elektro-motokarova-hala-max60

Vďaka šírke našej dráhy budú jednotlivé jazdy verejnosti prebiehať v počte 8 až 10 jazdcov. Pri rezervácií haly prípadne pri mimoriadnej požiadavke je možné tento limit navýšiť na 15-20 jazdcov prípadne na 25-30 jazdcov v jazde. 10 min. jazda na stojí 8,- EUR, (meranie času jazdy od štartu 8 minút). Pri splnení časového limitu pod 40 sekúnd máte možnosť zakúpiť si rýchlu jazdu na maximálny výkon za 10,-Euro. Detí do výšky 130cm jazdia za 6 EURO.

 

Prenájom prevádzky na 1 h stojí 355 EURO. V cene je zahrnuté zapožičanie značkových homologovaných prilieb, homologovanej ochrany krku "podkovička" a homologovanej ochrany rebier "vesta". Hygienická kukla je povinná. V prenájme haly s motokárami je kompletný priestor, t.j. bar, miestnosť pizzerie "za sklom" školiaca miestnosť + projektor s veľkým plátnom a wifi možnosťou pripojiť vlastný počítač alebo USB klúč pre prenos dát. Tiež miestnosť billiardu pre tých, ktorí si chcú ukľudniť adrenalín. Exkluzívne nasvietený bar s rôznymi svetelnými efektami, s kapacitou cca 100 miest má inštalovanú pefektnú "disco" muziku s profi, bezšnúrovým mikrofónom pre manažéra firemnej akcie, s možnosťou disko zábavy. Celková kapacita na sedenie je do 300 ľudí.

 

elektro-motokarova-hala-max60

Na veľké požiadavky nežného pohlavia bude vyhradený deň výhradne len pre ženy. Plánujú tu aj skúšobne disko na kolečkových korčuliach. Pripravujú aj vlastnú predajňu špeciálneho motokároveho sortimentu od hobby po profi. Plocha haly umožnila pripraviť 8 variant dráhy, pričom každá sa dá jazdiť v oboch smeroch. My v TopSpeed.sk veríme, že Bratislava a blízke okolie sa znova majú skutočne dôvod tešiť.

 

Autor fotiek: Roman SKYBA

elektro-motokarova-hala-max60

elektro-motokarova-hala-max60