Aplikácia:

Pred vyčistením disku spláchnite prúdom vody hrubú špinu, aby ste pri čistení neriskovali poškriabanie povrchu.

Upozornenie:

Vyhnite sa aplikácii na horúce disky a následnému zaschnutiu na priamom slnku. Nastriekajte AUTOGLYM Clean Wheels dôkladne na celý disk a pneumatiku. So štetcom AUTOGLYM Hi-Tech Wheel Brush narušte špinu a prach. Nechajte posobit cca. 1 min. a dôkladne spláchnite prúdom vody. Takýmto spôsobom vyčistíte každé koleso zvlášť. Po vyčistení posuňte auto, tak aby ste mali otočené kolesá o 180° a pokračujte v rovnakom čistení. Na čistenie špeciálnych diskov ako sú chrómované, hliníkové bez povrchovej úpravy, alebo delené disky sa neodporúča čistič na báze kyselín, ako náhrada sa odporúča AUTOGLYM Custom Wheel Cleaner.

Tip: 

Výdatnosť. Ak umývate disky pravidelne nie je nutne používať plne koncentrovaný produkt, stačí ak zriedite AUTOGLYM Clean Wheels v pomere 1:1 alebo 1:2.

V AUTOGLYM Profi triede je tento produkt známy ako AUTOGLYM Wheel Cleaner v 5 l, 25 l alebo 200 l balení. Správny pomer riedenia zaručí účinné ale bezpečné čistenie diskov, bez rizika poškodenia povrchu.

Sútažna otázka: S ktorým britským automobilovým výrobcom spolupracuje značka AUTOGLYM?
Autoglym Hi-Tech Wheel Brush

Autoglym Hi-Tech Wheel Brush

Sútažna otázka: S ktorým Britským automobilovým výrobcom spolupracuje značka Autoglym?

Odpovede zasielajte na akcie@autoglym.sk do 14.4.2013. V ten deň budú vyžrebovaní  3 výhercovia, ktorí Autoglym Clean Wheels.“


Odpoveď z minulého článku: Autoglym pochádza z Veľkej Británie

Šťastní výhercovia sú:

Anna Strakošová, Nitra
Anna Hrabovská, Ružomberok
Ing. Pavol Sokol, Banská Bystrica