Austin Parker si kúpil GTA, zaplatil maminou kreditkou. Cheryl mala šťastie a vyhrala skutočné Bravado Banshee z hry. Teraz ale potrebuje peniaze a auto predáva.

Ako sa k Banshee dostala? Jej syn Austin si kúpil GTA a zaplatil maminou kreditkou. Cheryl tak automaticky zaradili do súťaže a auto vyhrala. Momentálne však potrebujú peniaze na školené a vzhľadom na to, že Banshee je nepraktické a drahé na údržbu, bolo prvé na rane. Cheryl ho predáva za 180 tisíc dolárov (asi 160 770 eur), čo je dosť optimistické. Auto nie je na predaj po prvýkrát, uvidíme či sa ho niekto ujme.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Auto postavili vo West Coast Customs, to sú tí, ktorí majú na svedomí spotvorené autá z Pimp my Ride. Väčšina nadšencov by si k nim nedala ani umyť auto, nieto ešte upraviť. Na Banshee síce dali symboly twin-turbo, ale aké zmeny urobili pod kapotou nevedno. Nevieme ani ako upravili podvozok a nepoznáme ani presné špecifikácie auta. Akurát vieme, že ako základ Banshee použili Dodge Viper SRT10 a do kufra napratali kopec subwooferov.