Prekopaná platforma Jeepu

Základom modelu je Jeep Wrangler. Karosériu aj techniku konštruktéri kompletne prekopali, po „džípe“ tu niet skoro ani stopy. Motor 3,6 V6 Pentastar nahradili jednotkou z katalógu Mopar. Upravený 6,4 l V8 Hemi obor dáva 500 koní! Tank je sám o sebe schopný prejsť nevídaným terénom. Kalifornská spoločnosť vám na prianie dodá Off Road paket. Zdvihnutá svetlá výška o 15 cm, Dynatrac nápravy s elektronickými uzávierkami, „offroad“ tlmiče a masívne pneumatiky Toyo Open Country M/T sa nezľaknú takmer ničoho. Chcete viac? Existuje Off Road Extreme paket a premieňa Tank na postapokalyptické auto budúcnosti.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Príplatky rozsahom napodobňujú nemecké prémiové značky. Nechýba FLIR nočné videnie, kevlarová nádrž, „millitary“ run flat gumy a nepriestrelné sklá. Karoséria má sama o sebe stupeň balistickej ochrany B6. Len pre prípad, ak sa dostanete do pouličnej prestrelky.

Avšak nejde len o drsný vzhľad vhodný do budúcich Call of Duty hier. Kabína je po vzore SUV modelov prívetivá k bežným presunom, napr. s deťmi do škôlky. Nechýba komfort, útulnosť a high tech elektroinštalácia. Infotainment so 7,9 palcovým displejom, head up displej a pripojenie k internetu pripomínajú „obyčajnejšie“ SUV autá.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Koľko za tento skvost pýtajú v Rezvani? Minimálne 180-tisíc dolárov. Lowcost to teda nie je. Prvé autá dodajú zákazníkom koncom roka 2017.