Auto je takmer sériové, až na pár "maličkostí". Tú prvú si všimnete okamžite pri otvorených dverách. Miesto sériových sedadiel (ktoré sú mimochodom špičkové a ktoré by som po osobnej skúsenosti nemenil za nič) tu nájdete karbónové racing škrupiny. K nim treba prirátať aj plnú ochrannú klietku ktorá len podčiarkuje celkový výzor auta. Pripomínam, že toto je stále "len" pracovné vozidlo na rýchle zásahy a nie závoďák!

Najväčší šok ale príde po otvorení zadného kufra. Tam nájdete niečo, čo v príplatkovej výbave GT-R nie je - hadica na hasenie ohňa :) Nádrž s médiom na boj s ohňom sa nachádza na mieste zadných sedadiel. Tie boli samozrejme odstránené aby uvolnili miesto pre dôležitejšie veci. Nevieme síce, aký čas dosahuje takto upravené auto v Zelenom pekle, avšak vieme, že určite prispeje k minimálne vyššiemu pocitu bezpečnosti na tomto svetoznámom okruhu.

Za krásny materiál ďakujeme stránke www.nissansportz.com kde sme našli príspevok o tomto GT-R. Ten nájdete v ich fóre na tejto adrese. Nám ostáva dúfať, že aspoň jedno takéto auto zakúpi aj naše ministerstvo vnútra :)