Základom Need for Speed bude garáž, kde môžete upravovať auto po vizuálnej, ale aj výkonovej stránke. Podobné možnosti úpravy neponúkla údajne ani séria Underground.

Základom Need for Speed bude garáž, kde môžete upravovať auto po vizuálnej, ale aj výkonovej stránke. Podobné možnosti úprav neponúkla údajne ani séria Underground. Na výbere dielov pre individualizáciu jednotlivých áut spolupracovalo vývojové štúdio s blogom Speed Hunters. Súčiastky na úpravu majú teda pôvod v reálnom svete. Na svoje si prídu teda aj hráči, ktorí radi vylepšia auto po výkonnostnej stránke. K dispozícii budú úpravy: vzduchového filtra, medzichladiča, sacej časti, vstrekovania, prepĺňania, elektroniky, ECU, ale aj bloku motora, hlavy valcov, výfukového systému, spojky a podobne... Nebude chýbať ani „populárne“ Nitro. Zlepšiť budete môcť aj jazdné vlastnosti prostredníctvom iného zavesenia kolies, diferenciálu, pneumatík a bŕzd.

Need for Speed 2015

Need for Speed prinesie 5 herných módov: Speed, Style, Build, Crew, Outlaw

K dispozícii bude päť módov hrania. Prvým je Speed, kde treba byť čo najrýchlejší a nebúrať do prekážok a okolitej premávky. Druhý mód hry je Style, kde ide o Gymkhanu. Body získaváte za drifty, skoky a podobne. Ďalšou časťou hry je Build, kde budete upravovať autá. Je už len na vás, či auto individualizujete so štýlom, alebo ako „tuzing majster“. Štvrtým módom hry je Crew. Tu bude vašou úlohou jazdiť a driftovať synchronizovane so zvyškom vášho tímu. Piatym módom je Outlaw, kde sa môžete voľne pohybovať po krajine alebo sa naháňať s policajtmi. 


Virtuálni pouliční pretekári si budú musieť aj naďalej vystačiť s arkádovou hrou. To znamená, že pokiaľ chcete hrať hru, kde sa auto správa reálne, potrebujete stále siahnuť po jednom zo simulátorov.

Need for Speed 2015

V novej sérii sa objaví aj úplne nové BMW M2 Coupé!

Need for Speed prinesie zaujímavú premiéru. V BMW M2 Coupé si budete môcť zajazdiť vo virtuálnom svete už od zajtra. Realisticky pôsobiaci model BMW M2 Coupé bude k dispozícii od začiatku hry. Auto je zároveň neoddeliteľnou súčasťou hernej zápletky, ktorá sa odvíja mimo základných race modes. Okrem BMW M2 Coupé sú na výber aj BMW M3 Evolution II (E30), BMW M3 (E46), BMW M3 (E92) a nové BMW M4 Coupé.

Zahráte si aj na vašom počítači? Požiadavky systému ešte nie sú známe, ale mali by byť podobné, ako pri predchádzajúcej sérii.


Minimálne požiadavky:

OS: Windows Vista (Service Pack 2)
Procesor: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
RAM: 4GB
Pevný disk: 30GB
Grafická karta: AMD Radeon 3870 512MB, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 MB, IntelHD 4000, podpora DirectX 10.1 

Odporúčané požiadavky:

OS: Windows 8 64-bit
Procesor: štvorjadrový Intel procesor, šesťjadrový AMD procesor
RAM: 8GB
Pevný disk: 30GB
Grafická karta: AMD Radeon 7870 3GB, NVIDIA GeForce GT660 3GB s podporou DirectX 11

Zdroj: tlačová správa, needforspeed

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 18 obrázkov