Hoonicorn je skutočný unikát. Jeho pohon zabezpečuje osemvalcový motor s objemom 6,7 litra, ktorý dodáva výkon 630 kW (845 k) spolu s maximálnym krútiacim momentom 975 Nm. Výkon prechádza na všetky štyri kolesá prostredníctvom 6 stupňovej manuálnej prevodovky. Pohon oboch náprav zabezpečuje na mieru vytvorený systém od spoločnosti Sadev.

Gymkhana Seven opúšťa bežne dostupné autá a vrhá sa na prerobenú americkú klasiku. Opäť vynikajúce predstavenie trvá viac ako 12 minút a nájdete ho na konci článku. :)

Hoonicorn vznikol na zakázku v Kalifornii.

Základom špeciálu je rúrkový rám a bezpečnostná klietka. Niektoré časti karosérie vznikli z uhlíkových vláken. Automobil stojí na 18 palcových kolesách, ktoré majú obuté pneumatiky Pirelli Trofeo R 295/30. Výrobca na ne použil špeciálnu zmes.

Šialenstvo na štyroch kolesách už teda poznáte. Ostáva si už len pozrieť video. Vychutnajte si viac ako 12 minút záberov z ulíc Los Angeles. Tvorcovia videa jeho podstatu našťastie nezmenili. Pripravte sa na dymiace pneumatiky, drifty, tesné prejazdy a všetko čo k tomu patrí. :)

Prečítajte si aj: Kam sa hrabe Ken Block na Petra Šimurdu a Škodu 130 LR