V mori vážnych a často smutných správ je toto kvapka na pobavenie.

V posledných dňoch riešila Polícia ČR kuriózny prípad. Manželia sa vracali zo sviatočnej návštevy. Manžel počas jazdy začal manželku poučovať, že nevie šoférovať. Asi to robil dlhšie, než bolo vhodné. Manželke došla trpezlivosť a „milovanú“ polovičku z auta vyhodila. Jej pohár trpezlivosti pretiekol a bolo jej asi naozaj jedno, že sa nachádzajú medzi Jaroslavím a Vysokým Mýtem a do Olomouca majú ešte cca 100 km. 

Poviete si, veď koľkokrát ste sa už aj vy niekomu povyhrážali, že ak nestíchne, tak ho z auta vyhodíte. Niekedy to zabralo, niekedy ste museli naozaj auto zastaviť, aby sa mudrcovi zavrela huba. Vtedy však veľa pasažierov naozaj prestane. Určite však niektorí z vás (alebo niekoho takého poznáte) pristúpili k radikálnemu kroku, že ste naozaj „najmúdrejšieho“ z auta vyhodili.

Ako pokračoval príbeh? Neuverili by ste. Po niekoľkých hodinách sa muž žene telefonicky ozval, že sa stratil a že asi zomiera. Žena preto o pol jednej v noci zalarmovala políciu, a tá začala intenzívne hľadať manžela. Táto príhoda má šťastný koniec. Manžel sa ráno objavil doma. Desiatky policajtov tak malo o nočnú zábavu postarané...

Zdroj: Týdenník Policie 

Foto: Shutterstock