Kompletne flashový web, elegantný, ľahký, prehľadný, plný dobrých nápadov a citlivej grafiky. Jasné, ocenia ho hlavne tí na obrazovkách väčších než 17", s rýchlym pripojením a s nainštalovaným FLASH 10. No a? Dnes je toto všetko už nutný štandard. Takže každý kto tieto hardvérovo softvérové podmienky nespĺňa zaspal rýchlu dobu -  pre vlastnú škodu.

Citroën sa zaviazal k inovatívnemu napredovaniu a využívaniu maximálneho množstva technológií, aby tým udelil výsady jeho vzťahu s klientom a privilegoval skúsenosti značky. Značka sa snaží využívať všetky prostriedky pre lepšie uspokojenie klientov od fázy zvažovania až po každodenný život s Citroënom. Preto sa značka pustila do novej internetovej éry s novou stránkou www.citroen.sk vybavenou digitálnou technológiou full flash a novým 3D konfigurátorom.


Nová stránka značky Citroën má viacero unikátnych predností:


- celá stránka pracuje v móde Full Flash
- ponúka nový 3D konfigurátor osobných vozidiel
- možnosť vyhľadávania autorizovaných dílerov Citroën na platforme Google maps
- obsahuje nové rozhranie Business Center určené podnikateľom
- lepšie uspokojovanie potrieb firemného sektora sa ukazuje ako kľúčový faktor úspechu pre nadchádzajúce roky. Business center je nový projekt značky, ktorý bol šitý na mieru tejto cieľovej skupine.
- možnosť vytvorenia vlastného konta MyCitroën
Táto funkcia bola vytvorená pre existujúcich majiteľov vozidiel Citroën, ako aj priaznivcov značky. Umožňuje, okrem iného, prednostný prístup k informáciám o novinkách, technické a servisné informácie ku konkrétnym vozidlám ako aj možnosť uloženia histórie servisných úkonov.

Bez zbytočných rečí, zatúlajte sa na www.citroen.sk - neoľutujete :)