Batéria s kapacitou 82 kWh (netto 77 kW) by mala stačiť na teoretický dojazd podľa normy WLTP 403 až 424 kilometrov. V sérii potom k tomu dostanete LED svetlá, posuvné dvere vľavo aj vpravo, parkovacie senzory vpredu a vzadu, 19-palcové disky či dvojzónovú automatickú klimatizáciu.

Za navigáciu si naopak priplatíte, stojí 1524 eur, inak sú ale prakticky všetky voliteľné veci súčasťou rôznych paketov. Je ich nepreberne veľa, takže ak vás tento model skutočne zaujíma, pozrite sa radšej do priloženého cenníka vo formáte pdf. Bude to prehľadnejšie a jednoduchšie, ako tie zoznamy prepisovať do textu.

Inak na výber máte napríklad 21-palcové disky za 1044 eur, elektricky sklápateľné ťažné zariadenie za 1044 eur a kto chce niečo málo ušetriť, môže si z ceny odpočítať 240 eur a predajca mu dodá nový ID. Buzz na 18-palcových oceľových diskoch. Chcete dvojfarebné lakovanie? Aj to je samozrejme k dispozícii, stojí však ďalších 1920 eur.

Vyhrievané sedačky nie sú v sérii

Škoda len, že súčasťou paketov sú i prvky, ktoré by mnohí nepochybne brali aj ako samostatnú položku. Ako napríklad vyhrievané predné sedadlá. Môžete ich mať, ale musíte dať minimálne 1356 eur za balíček Comfort, v ktorom je zároveň vyberateľný stredový box, vyhrievané ostrekovače, dažďový senzor, stmievateľné vnútorné spätné zrkadlo, kožou potiahnutý multifunkčný volant a väčší počet konektorov USB C.

zdroj: Volkswagen