Pre vodiča je ideálne nie len pár hodín, ale aj celý deň pred jazdou nepiť alkohol. Vo väčšine prípadov sa však stáva, že pijete nadmerne preto, lebo nasledujúci deň vodičom byť neplánujete. A potom, ako sa už v živote bežne a často stáva, treba šoférovať. Práve pre tento scenár prichádza väčšina vodičov o vodičák. Často práve tí, ktorí sa od rána cítia dobre, vo forme. Tí, ktorým ráno nič nie je, žiadna opica, žiadne vedľajšie účinky prehýrenej noci idú smelo za volant.

Riskovať sa nevyplatí

Každý pozná viacero "zaručených" receptov starých mám na opicu, ktoré telu uľavia. Či už hlave, alebo žalúdku. Ani jeden z nich však neodbúra alkohol z tela rýchlejšie. No už dekádu je tu nápoj, ktorý to dokáže a ponúka dve v jednom. Alcohol Killer má viaceré klinické testy, ktoré na základe presných meraní podielu alkoholu v krvi dokázali, že Alkohol Killer dokáže odbúrať alkohol z krvi v priemere až o 62% rýchlejšie. Ten druhý účínok je, že pomáha telu zbaviť sa nežiadúcich účinkov alkoholu na organizmus známych ako opica. Po užití Alkohol Killeru je človek menej unavený a má lepšiu koncentráciu.

Ideálne je dať si dva: Pred a po spánku

Svoje schopnosti a účinky Alcohol Killer prejaví, keď si ho dáte pred spánkom a následne ráno ako prvý napoj dňa. Presne, ako káže slogan výrobcu: POSLEDNÝ PRED SPANÍM A PRVÝ PO PREBUDENÍ. „Výsledky testov ukazujú, že konzumácia nápoja Alcohol Killer ihneď po požití alkoholických nápojov viedla k významnému zníženiu hodnôt obsahu alkoholu v krvi (62% po 60 minútach po požití 2 nápojov Alkohol Killer).“ Pod týmto zistením je podpísaný Naga V. Naidu PhD., NRCC-TC; Scientific Lab Director Ohio River Laboratories v štáte Texas, USA v roku 2017.

Keďže alkoholu sa na Silvestra vyhnúť asi nechcete a napriek obmedzeniam pohybu sú potraviny otvorené, nájdite si pár sekúnd a pri návšteve potravín si počas nákupu potravín a nápojov na domácu  Silvestrovskú párty kúpte aj 6-pack Alcohol Killera. Nápoj je dostupný v širokej sieti predajní ako: DM drogerie markt, KON-RAD, s.r.o. a Yeme, TESCO, Kraj, Terno, vybraných predajniach Coop, Bottle Shop a na 38 čerpacích staniciach Slovnaft.


Neželáme vám nič veľkolepé, len vám prajeme, aby bol rok 2021 lepší a pokojnejší ako rok 2020.