Ak sa chystáte do Bratislavy, pripravte sa na obmedzenia. Vaša cesta sa môže nepríjemne predlžiť.  

V súvislosti s návštevou nemeckej delegácie musia účastníci cestnej premávky počítať s viacerými dopravnými obmedzeniami, týkajúcich sa najmä širšieho centra Bratislavy ako aj hlavných príjazdových ciest do Bratislavy.

Dopravné obmedzenia budú dňa 07. 02. 2019 prebiehať nasledovne :

  • v čase od 10:30 hod dôjde k obmedzeniu v premávke pri presune delegácie z Bratislavského letiska. Dôjde k uzatvoreniu diaľničného obchvatu D1, a to v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP, ďalej Einsteinovej ul., Staromestskej ul. a Hodžovho nám. a obojsmerne Palisády. Tieto obmedzenia budú trvať približne do 11:00 hod, a následne dôjde na uvedenej trase k čiastočnému obmedzeniu ešte v čase medzi 11:30 hod a 12:00 hod.
  • v čase cca od 14:00 hod do 14:15 hod budú opäť uzatvorené obojsmerne Palisády, a Hodžovo nám.
  • v čase cca 14:45 do 16:00 hod budú uzatvorené nasledovné ulice a cestné komunikácie: Palisády, Hodžovo nám., Staromestská ul., Most SNP, Einsteinová ul. a diaľničný obchvat v smere na Trnavu.

Vodičov, ktorí plánujú na príchod do Bratislavy využiť diaľnicu D1, žiadame, ak je to možné, aby tak spravili v čase najneskôr do cca. 10:00 hod, následne vodičom odporúčame využitie diaľnice v čase po 12:00 hod.

V popoludňajších hodinách Polícia SR žiada vodičov, ktorí budú chcieť na opustenie Bratislavy využiť diaľnicu D1, aby tak spravili v čase najneskôr do cca 14:45 hod, následne vodičom odporúčajú využitie diaľnice v čase po 16:00 h.

Zdroj a foto: FB Polícia SR