Každopádne, znovuzrodenie značky nemôže stáť na jednom kúsku. Rok a pol neskôr na pripravovaný autosalón vo Frankfurte má vraj nové De Tomaso priniesť supercar. Ak je pravda, čo sa o superšporte zatiaľ vie, tak už len podľa parametrov si z neho všetci cvrkneme. Pohotovostná váha má byť vďaka rozsiahlemu použitiu hliníka na úrovni len 1200 kg a pohonom má byť V8 Corvette s výkonom 410 kW (557 k). Pri výkonovej hmotnosti 2kg/k to musí byť hotová vražda! Výroba bude aj pre exkluzivitu obmedzená na 2000 ks ročne v malej fabrike neďaleko Turína v Taliansku.

Priložené ilustrácie možnej podoby Pantery pre 21. storočie pochádzajú z rúk nádejného dizajnéra Stefana Schultzeho a nie sú oficiálnymi vyobrazeniami novej generácie tohto superšportu.

Ak vás množstvo kamufláže na prototype pre testovanie odrádza, pozrite si nižšie video. Fotkami približuje pravdepodobný sériový tvar superšportu, ktorý De Tomaso ako Pantera Concept predstavilo začiatkom minulého roka. Novo konštituovaná značka je pod vedením pána Giana Mario Rossignolo, pred časom vysoký manažér fo Fiat Group. Jeho plánom je ponúknuť pod značkou De Tomaso spomínaný luxusný cestovný vágen Deauville, Panteru ako superšport a luxusnú limo.