Evans má bohaté, 32-ročné skúsenosti s moderovaním v rádiách a televíziách. Tri roky dokonca viedol aj rozhlasovú motoristickú reláciu Drivetime.

Jeremy Clarkson to má v TopGeare definitívne zrátané. Aj napriek prejavenej ľútosti a snahe dostať sa späť do známej motoristickej show ho vedenie BBC odpísalo. Evans podpísal zmluvu na nové časti TopGearu na obdobie troch rokov. Dokáže však nahradiť charizmatického Jezzu? Evans má bohaté, 32-ročné skúsenosti s moderovaním v rádiách a televíziách. Tri roky dokonca viedol aj rozhlasovú motoristickú reláciu Drivetime. Chris Evans sa vyjadril, že je z rozhodnutia BBC nadšený, pretože bude moderovať jeho najobľúbenejší program v živote.


Jeremy Clarkson dokázal v roku 2002 zmeniť TopGear na nepoznanie. Z „nudnej“ motoristickej relácie spravil veľkú show, ktorú sledujú milióny ľudí po celom svete. Jezza si nebral nikdy servítku pred ústa a hovoril čo si myslí. To sa častokrát nepáčilo vedeniu BBC a po marcovom incidente s producentom sa mu rozhodli nepredĺžiť zmluvu.

Zdroj: BBC

Prečítajte si tiež: Scény zo štúdia k posledným epizódam 22. série Top Gearu sú už natočené, bez Jeremyho

 
Scény zo štúdia k posledným epizódam 22. série Top Gearu sú už natočené, bez Jeremyho