Najviac sledovateľov je pochopiteľne zo Slovenska

Keďže naše videá vznikajú v slovenčine a bez titulkov, zhruba 55% pozretí pochádza zo Slovenska. Prekvapivo však až 27% zhliadnutí je z Čiech. Nie, že by to bola väčšina, no doposiaľ bolo skôr samozrejmosťou, že Slováci sledujú vo veľkom české stránky a opačne to nefunguje ani v jednej desatine. Nasledujú krajiny, kde žije väčšie množstvo Slovákov, teda Nemecko 2,2%, Veľká Británia 2% a Rakúsko 1,1%. Videokanál sme založili 06. 02. 2009, čiže o necelý mesiac bude mať 7 rokov. Využívať ho intenzívnejšie sme však začali videotestami o dva roky neskôr.

Prvým videom nášho kanálu bol krátky a z dnešného pohľadu mimoriadne nekvalitný záber z ruky z autosalónu vo Frankfurte nad Mohanom 2009 na auto, ktorého sériová podoba nás dodnes fascinuje. Jednalo sa o statickú prezentáciu BMW EfficientDynamics Concept, z ktorého po čase vznikol hybrid BMW i8.

Videokanál TopSpeed.sk od začiatku roka 2016 odoberá viac než 12 000 z vás. Ďakujeme za vašu priazeň aj zhovievavosť, predsa len nie sme profíci a sotvakedy nimi budeme... :)

Prvou obeťou videotestovania sa v lete 2009 stal Renault Mégane Coupé TCe180. Videotest má, aj na dnešné pomery, slušný počet viac než 37 000 pozretí. No prakticky žiadne lajky (šokujúco ani dislajky) a žiadne komentáre. Týmto vás však nechcem motivovať, aby ste 7 rokov staré video teraz komentovali, či hodnotili. Buďte zhovievaví. :)

Ak si myslíte, že to, čo v permanentnom strese a nestíhaní interne stanovených termínov tvoríme, stojí za váš čas a pozornosť, dajte o nás vedieť aj svojim známym.