Woods je mimo ohrozenia života

Podľa miestneho šerifa sa nehoda mala udiať približne o 7:12 ráno miestneho času na ceste Hawthorne Boulevard. Ide o úsek, ktorý ide z kopca a zákruta v ktorej Woods vyletel z cesty je známa vyšším počtom nehôd. Tiger Woods bol jediným pasažierom v aute. Urobil v aute niekoľko premetov, až nakoniec zastavilo desiatky metrov od cesty. Hasiči uvolnili čelné sklo, skrz ktoré poraneného Woodsa vytiahli. ESPN citovalo Woodsovho agenta, Marka Steinberga, ktorý potvrdil, že Woods bol účastník nehody a utrpel niekoľko poranení nôh. Tie si vyžiadali operáciu.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Netrvalo dlho a k nehode sa vyjadrila aj automobilka: “Dnes ráno bol Genesis zarmútený správou o nehode Tiger Woodsa v modeli GV80. Naše myšlienky a modlitby sú teraz s Tigerom a jeho rodinou.” Podľa krajského šerifa Los Angels, Alexa Villanueva, ostala kabína v celku bez výraznejšej deformácie a vnútri sa aktivovali všetky airbagy. Podľa loga na dverách sa zdá, že auto bolo súčasťou kampane pre turnaj PGA Tour, ktorý sponzorovala značka. Ten sa konal medzi 18-21 februárom na Riviera Golf Course blízko LA. Woods bol jedna z tvárí turnaja. Ostáva dúfať, že najznámejší golfista sveta sa dokáže z nehody čo najrýchlejšie a najlepšie zotaviť.

Na veselšiu nôtu - vo videu nižšie môžete počuť, že reportér označil auto za Bentley. Genesisu sa skutočne darí posúvať úroveň kórejských áut vyššie.