Ponuka platí do vypredania zásob.

Mimoriadna akcia so zvýhodnenou cenou však trvá len do vypredania zásob. Zahŕňa najmodernejšie common rail vstrekovače VDO, ktoré sú vhodné pre autá značiek Audi, Seat, Škoda a Volkwagen s turbodieslovým motorom s objemom 1,6 litra a výkonom motora 66 alebo 77 kW. „Vstrekovače VDO, ktoré ponúkame v akciovej cene, dávkujú palivo z vysokotlakového zásobníka priamo do valcov motora, takže pracujú pod výrazne vyšším tlakom a oveľa efektívnejšie, ako bežné vstrekovače,“ konštatuje správca e-shopu Naftak.sk. „Je to high-tech výrobok, ktorý v súčasnosti patrí medzi najpoužívanejšie pri naftových motoroch,“ dodáva.

Akciový vstrekovač pre motory Volkswagen 1.6 TDi môžu využiť majitelia viacerých modelov áut od spomínaných automobiliek. Napríklad v prípade Škody ide o obľúbené modely Fabia, Octavia, Superb, Rapid, Roomster a Yeti. Taktiež je vhodný pre Alteu, Ibizu, Leon a Toledo od Seatu, pre A1 a A3 od Audi alebo pre modely Caddy, Beetle, Passat a iné od Volkswagenu.

Pozor! Platí len do vypredania zásob. Podmienkou pre zľavu je kód „topspeed vdo 1.6“.

Obľúbený motor nájdete v mnohých modeloch koncernu VW.

Ak si u nás teraz zákazník objedná celú sadu štyroch vstrekovačov získa jeden v cene 289 EUR/ks “ korunuje výhodnú ponuku Naftak.sk. Tento domáci portál ponúka najmä vstrekovacie čerpadlá, vstrekovače a palivové filtre od najväčších svetových značiek Delphi, Denso, VDO a Bosch. Bezkonkurenčné ceny na trhu má vďaka nákupu originálnych komponentov priamo od výrobcov.

Pozor! Platí len do vypredania zásob. Podmienkou pre zľavu je kód „topspeed vdo 1.6“.