Registrácia Prihlásenie

Japan Street Parking (JSP) 11 - Deťom

- Popis udalosti

Jarný Japan Street Parking 11 tentoraz trocha inak. Aby sme dali tejto akcii aj nejaký zmysel rozhodli sme sa zorganizovať akciu na podporu detí v Detskom Domove v Skalici. Stretnutie bude ako vždy v Gbeloch odkiaľ by sme sa okolo obeda mali presunúť na dopravne ihrisko v Skalici, kde by za nami prišli deti. Tu si následne deti poprezerajú našich Japoncov, poprípade by sme ich povozili po ihrisku. Pre túto akciu bude špeciál zrazolepka, ktorú si každý z vás bude môcť zakúpiť cca za 5€ a vyzbierané € by sa potom odovzdali priamo na akcii riaditeľke detského domova. Takže dúfam že sa nás stretne čo najviac a aspoň trochu pomôžeme týmto deťom. Cca okolo 15:00hod by sme sa presunuli na Adamov kde by sme vyhlásili TOP 10. Bufet už by mal byt tiež otvorený takže hladný a smädný nebudeme.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE