​Keďže 3M Paint Defender sprej stojí 21 € (17,5 € bez DPH) a na celý predok auta nepotrebujete viac než dve plechovky a jedno popoludnie v garáži, predstavuje veľmi vhodnú formu ochrany predku auta a prahov či blatníkov. Dokonca nie len v zime, ale po celý rok. Toto riešenie totiž vytvorením povlaku na exponovaných častiach karosérie ochráni pekný lak a lesklosť aj od hmyzu, tvrdej špiny či škrabancov, ktoré bežne spôsobujú deti nastupovaním, škrabancom okolo kľučiek dverí či na zadnom nárazníku pri častom nakladaní nákupov šúchaním, alebo naskakovaním vášho psa.

3M paint defender

3M Paint defender je primárne určený na ochranu laku karosérie, nie plastové časti ako sú aj kryty svetiel. Napriek tomu sme to vyskúšali.

3M paint defender

Dôkaz priehľadnosti, čírosti a nebadateľnosti povlaku na karosérii. 

Nasledovné krátke video sumarizuje postup aplikácie tekutej fólie 3M Paint Defender v spreji na kapotu. Tiež ukazuje ako pevná a jednoduchá na odstránenie táto fólia je. Pre predĺženie životnosti fólie na karosérii sa neodporúča auto umývať na kefovej automatickej umyvárke a tiež nepoužívať zbytočne agresívne čističe s obsahom amoniaku. Okrem toho môžete auto s týmto nástrekom používať plnohodnotne v každom počasí a ročnom období.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Pre viac informácií a záujem o kúpu kontaktujte spoločnosť Carol Line na:
 

www.carolline.sk