Carol Line Venture Shield ochrana laku karoserie

Zásadnou výhodou 3M Venture Shield je rýchlosť a presnosť. Definované a ploterom vyrezávané tvary ochranných fólií pre vyše 3500 áut nevyžadujú rezanie na aute!

Vďaka programu 3M Digital Designs, ktorý majú k dispozícii len autorizovaní zástupcovia značky 3M v brandži s autofóliami je príprava jednotlivých kúskov ochrany pre váš predok super rýchla a hlavne bezpečná. Klasikou v tejto oblasti bolo orezávanie nanesenej fólie priamo na kapote/nárazníku auta. Tento proces je nie len komplikovaný a zdĺhavý, ale kladie na technika veľký tlak, aby auto rezaním nijako nepoškodil. V programe Venture Shield je nahratých viac než 3500 druhov áut a pre nich presne tvarované časti fólií pre kapoty, blatníky, svetlá a podobne. 3M Venture Shield je ochranná fólia na karosériu vodzidiel z pevného, tepelne tvarovateľného polyuretánu. Ten je potiahnutý čírou, transparentnou ochrannou vrstvou. Fólia je transparentná, takže nenarúša opticky vzhľad vozidla. Vysokoúčinné lepidlo zabezpečuje schopnosť fólie kopírovať zložitý tvar karosérie bez tvorby lomu. Fólia Venture Shield je účinná a spolahlivá ochrana laku auta.

Spoločnosť Carol Line je na Slovensku prvou, ktorá prináša toto rýchle a bezpečné riešenie ochrany auta čírou fóliou pred nástrahami zimy. Používané fólie v programe 3M Venture Shield sú na aute prakticky neviditeľné, nemenia odtieň, ani lesk pôvodného laku, no zaručia, že predok nebude po zimných mesiacoch doďobaný a doškriabaný. Pre podrobnejšie informácie navštívte:

Carol Line - ochrana laku foliou

Carol Line Venture Shield ochrana laku karoserie

Často kladené otázky:

Môžu byť ochranné fólie aplikované na prestriekavané povrchy?
Ochranné fólie 3M je najlepšie aplikovať na originálny lak. V prípade že bol dielec, na ktorý chceme aplikovať fóliu prestriekavaný (podľa profesionálnych štandardov), fólie môžu byť aplikované už po 48 hodinách po vybratí dielca z pece.

Sú ochranné fólie odstrániteľné?
Fólia môže byť kedykoľvek odstránená. Odstránenie prebehne bez poškodenia povrchu v prípade, že dielec bol nastriekaný podľa profesionálnych štandardov. Pre správne odstránenie fóliu mierne nahrejte (pre uvoľnenie lepidla) a odstraňujte pod 45% uhlom.

Ako správne čistiť aplikované fólie?
3M odporúča použiť vysokoúčinný vosk ihneď po aplikácií fólie. Na priebežné čistenie odporúčame používať postačí kvalitný šampón. V prípade, že je fólia nadmerne znečistená muškami, odporúčame profesionálne strojové vyleštenie – hrubé nečistoty odstránite pastou. Umývanie auta na kefách nie je žiaden problém.