Tekutá fólia v spreji je časovo, no hlavne finančne oveľa dostupnejšia alternatíva k nedávno predstavenému programu tvrdých odolných fólií Venture Shield rezaných presne na mieru každému autu. Paint Defender v spreji je určený hlavne pre domácke použitie. Patrí do sekcie takzvaných Urob si sám produktov. Na rozdiel od klasickej ochrannej fólie sa v tomto prípade nejedná o celoročnú aplikáciu. Podľa podmienok použitia a namáhania prostredím, v ktorom auto prevažne jazdí a tiež starostlivosti zo strany majiteľa auta môže tento nástrek na aute vydržať 2-4 mesiace, výnimočne ale pol roka. Znamená to, že nástrek na karosérii jednu zimu vydrží. Nič viac vlastne netreba.

3M Paint Defender folia v spreji

Ochranná fólia je priehľadná, farbu auta prakticky nemení. Je celkom pevná a ľahko sa odstraňuje ak treba.

3M Paint Defender sprej stojí 21 € (17,5 € bez DPH). Na predok auta netreba viac než dve plechovky a jedno popoludnie v garáži. Predstavuje veľmi vhodnú formu ochrany predku auta a prahov či blatníkov. Dokonca nie len v zime, ale po celý rok. Toto riešenie totiž vytvorením povlaku na exponovaných častiach karosérie ochráni pekný lak a lesklosť aj od hmyzu, tvrdej špiny či škrabancov, ktoré bežne spôsobujú deti nastupovaním, škrabancom okolo kľučiek dverí či na zadnom nárazníku pri častom nakladaní nákupov šúchaním, alebo naskakovaním vášho psa.

Podrobnejšie informácie a kúpu odporúčame špecialistov z firmy Carol Line. Navštívte ich sekciu venovanú danému produktu na: www.carolline.sk
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Krátke video sumarizuje postup aplikácie tekutej fólie v spreji 3M Paint Defender. Tiež ukazuje ako pevná a jednoduchá na odstránenie táto fólia je. Pre predĺženie životnosti fólie na karosérii sa neodporúča auto umývať na kefovej automatickej umyvárke a tiež nepoužívať zbytočne agresívne čističe s obsahom amoniaku. Okrem toho môžete auto s týmto nástrekom používať plnohodnotne v každom počasí a ročnom období.