Ako Siren7 funguje a čo robí?

Je to pasívny prvok, pracuje samostatne, bez akéhokoľvek elektrického napájania. Extrémne silný zvuk až 120 decibelov upozorňuje zver na blížiace sa auto dosahuje len prúdením vzduchu. Vo vnútri systému sa totiž ukrýva dobre premyslená a do detailu prepracovaná sieť membrán vďaka ktorým je Siren7 mimoriadne hlučný. Avšak zvuky so silou až 120 decibelov počuje len ten, komu to patrí – a to je práve ohrozená zver, ktorá často migruje cez cesty. Systém Siren7 je vyrobený z karbónu precíznymi dizajnérmi, vďaka čomu je ľahký a pevný. Aj preto na jeho inštaláciu postačuje len vysokokvalitná obojstranná lepiaca páska a nie je potrebné žiadne vŕtanie či zasahovanie do vozidla. 

Dosah zariadenia je až 300 metrov

Dômyselne prepracovaná píšťalka upozorňuje na zver až v okruhu 300 metrov od vozidla, čo je bezkonkurenčne obrovská vzdialenosť postačujúca na to, aby na 100% zabránila zrážke. Vynálezca s tímom myslel aj na to, aby Siren7 nebol zdraviu škodlivý. Zariadenie prešlo dôkladnou skúškou a spĺňa všetky potrebné normy. Nevydáva zvuk permanentne, ako niektoré elektricky napájané plašiče, aj preto nespôsobuje nepríjemný pocit zvieraťu alebo človeku. Siren7 je vhodný pre akýkoľvek typ vozidla, od motocykla cez osobné až po nákladné auto. Pre všetkých, ktorí jazdia po cestách. Uvedomujeme si, že zrážka so zverou je najmä pre jednostopové mimoriadne nebezpečná. Vodiča nechráni kapota ako v aute a pri vyhýbaní alebo prudkom brzdení či zmene smeru hrozí obrovské riziko pádu. 

Siren7 je inovatívny a bezpečný produkt, ktorý s minimálnymi vstupnými nákladmi a prakticky žiadnymi nákladmi na servis zabezpečuje vodičom a ich posádke pokojnú jazdu a divej zveri dáva na vedomie, že sa blíži niečo nebezpečné. Chráňte zvieratá aj vlastné životy s jedinečným systémom Siren7. 

Viac informácií s možnosťou objednávky nájdete na našej stránke www.siren7.sk