Návleky na zrkadlá sú vyrábané na Slovensku. Štandardné symboly sa dajú objednať cez internet, alebo je možné nechať si vyrobiť vlastnú kolekciu auto-ponožiek, ktorú vám vyrobia už od 20 párov. Tieto imidžové grafické návleky obujete na takmer každé vonkajšie spätné automobilové zrkadlá. Sú vhodné na zrkadlá osobných a ľahkých nákladných vozidiel. Ponožky sú balené v páre na každú stranu vozidla. Inštalácia jednej strany ponožky na spätné zrkadlo trvá asi 3 sekundy aj s utiahnutím návleku. Aktuálne na internete beží súťaž o 200 € poukážky na pohonné hmoty. Kúpte si Auto-Ponožku a fotografujte seba a známych na akciách. Najproduktívnejší fotograf získava 200 € poukážky na palivo.

TopSpeed.sk vám v blízkej dobe prinesie ďalšiu súťaž. V nej budete môcť vyhrať pár Autoponožiek pre vaše auto. Sledujte nás, aby vám nič neušlo... :)

Upozornenie. Podľa návodu na použitie výrobcu/distribútora, smeruje upozornenie na vonkajšie spätné zrkadlá vybavené smerovkou. Bohužiaľ je neprípustné zakryť vašu vonkajšiu smerovku týmto návlekom. Ak však vaše auto nemá vo výbave smerovku v spätnom zrkadle, nezabudnite, aby ste si autoponožkou nezakryli zrkadlovú plochu a výhľad smerom dozadu :).


Viac informácií aj ceny hľadajte na www.auto-ponozky.sk alebo cez www.facebook.com/AutoPonozky.sk alebo na zákazníckej linke 0949 200 600.