Prenajal si priestory v bývalej škôlke a so všetkými náležitosťami ich prispôsobil potrebám novému použitiu. Má vybavenie pre poskytovanie lepších a kvalitnejších služieb. Je tu tzv. mokrá a suchá časť, teda miesto pre umývanie karosérie aj interiéru. Postupne okrem klasického ručného čistenia pridal aj špeciálnejšie práce, ako brúsenie a leštenie laku, vyblednutých svetiel, pastovanie a voskovanie, čistenie a ošetrenie koženého interiéru.

Okrem toho je stále ochotný zákazníkom vysvetliť dôvod a zmysel kvalitného pravidelného ošetrenia karosérie a interiéru vozidla pre jeho dlhodobé zachovanie. Momentálne pracuje na internetovej stránke, kde by mohol v krátkosti informovať o všetkých službách a ponuke. Vo svojom biznise používa celú škálu prípravkov známej značky AUTOGLYM, ktoré mu svojou kvalitou skracujú čas prípravy a poskytujú maximálny finálny efekt.

Služby podobného charakteru u nás často nevídať. Ale to neznamená, že nemôžu fungovať. Treba ich prispôsobiť trhu a mať stratégiu ako napredovať a robiť biznis lepším. Na rozdiel od iných sa po viac ako 2 rokoch podnikania Paľo teší zo stále väčšej návštevnosti a spokojnosti zákazníkov. Ak sa v severovýchodných končinách SR pohybujete, tu je kontakt: Pavol Lecak Medzilaborce 0915 971 644.