Už o pár hodín budete mať možnosť vidieť videorecenziu, akých veľa nie je. Netradičnú, trefnú a veríme, že aj pútavú a zábavnú. Na našom celkom prvom promovideu sme vytancovali GTčko, ktoré už na našich stránkach bolo. Už vtedy nám však bolo ľúto nechať takú káru, ako je Jaguar XK, utopiť v spleti textu a našich myšlienok. Nemohli sme vás ukrátiť o tretí rozmer, ktorý tieto autá ponúkajú. Budete mať možnosť previezť sa s nami v Jaguare XK, aute, aristokratickej delikatese, ktorá robí každý deň krajším a napĺňa ho  príjemnými pocitmi výnimočnosti a luxusu.

Ako predjedlo vám servírujeme zopár snímok z natáčania. Na hlavný chod si ešte bude treba pár chvíľ počkať, tak sa schuti nadýchnuť, prehltnuť nahromadený pepsín a ptyalín a hurá do galérie.

 

Tešíme sa na vaše prvé ohlasy k ďalšiemu jedinečnému projektu s rukopisom TopSpeed.sk . Vieme, že tak ako my, tak ja vy ste INÍ, nároční a chcete viac, ako ponúka stredoeurópsky priemer. Sledujte teda naše stránky, video bude k dispozícii o pár hodín. ;D    

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov