Myslíte, že drift je vrchol v ovládaní auta? Pozrite si toto! Arabi to volajú hajwalah a nám tuhne krv a stoja mozgy!

Pred časom však na blízky východ dorazili digitálne videokamery. Začala nová éra šialených automobilových videí priatelia! To čo uvidíte v nasledujúcom 10 minútovom zostrihu nastaví reč úplne každému! Do bodky! To vám garantujem. Nasledujúce zábery prikrášľovať vôbec netreba. Dokonca ani slovami opísať. Je to hrozstrašná pecka! To prosto treba vidieť, no nie zažiť...


Svet je plný šialených vodičov. O máloktorom stojí za to urobiť podobný článok. Tento je však exceluje. Nazvime ho Ken Abdul Block z Arábie. To čo robí s rodinnými sedanmi ako Accord, Sonata či Camry je hrôzostrašné, dychberúce, prosto neuveriteľné. Doslova na posratie, či by ste stáli obďaleč pri ceste, alebo s ním boli v aute. Abdulovi na živote nezáleží. Na jeho, ani tých ostatných. To je jediné možné vysvetlenie toho, čo ten magor na ceste v plnej premávke predvádza. Nemá zapnuté pásy, rovnako ani jeho kolegovci, strieľajú z okna samopaľmi, neštítia sa ťažkotonky či školského autobusu. Toto by v civilizovanom svete naozaj nebolo možné, ale tam?

To čo robia Arabi v bežnej premávke si filmári v Hollywoode nedovolia ani simulovať v počítači

To čo robia Arabi v bežnej premávke si filmári v Hollywoode nedovolia ani simulovať v počítači

Ak sa vyberiete na blízky východ a všimnete si strieborný sedan, berte nohy na plecia!

Viem, niektorí z vás už podobné videá videli. No toto najnovšie zo septembra je asi NAJ. Naj nie len kvalitou záznamu, ale aj naj schopnosťami vodiča/pilota, naj tesnotkami ktoré s okoloidúcimi autami a prekážkami dáva a podobne... A hlavne NAJ tým, že kamera po prvýkrát zachycuje prácu vodiča zvnútra. Neviem ako vy, ja nemám slov! Nechápem, ako Abdul môže tieto veci opakovane úspešne zvládať. Megaadrenalínovú zabavu arabi volajú hajwalah.

Mená/prezývky troch odvážnych bojovníkov sú:

KiNG ALNAZEEM Accord
KAZMiN Camry
ALro8y Sonata