Autoglym – hobby trieda


Hobby produkty sú priamo odvodené z profi triedy. Ich hlavnou výhodou je ľahkosť použitia, veľký účinok a ohromný výsledný efekt. Sú vhodné pre nadšencov a fanúšikov motorizmu, ktorým záleží na vzhľade ich mašín všetkých druhov – áut, motoriek, karavanov... Snahou AutoGlymu je predstaviť produkty zákazníkom, predstaviť im ich správne použitie, priamo pred ich ocami. To dodá v značku väčšiu dôveru, pretože platí: Lepšie 1x vidieť, než 100x počuť, alebo čítať.

Na našom trhu je celkom slušné množstvo autokozmetických značiek. Žiaľ, od väčšiny z nich nedostane žiadne, či len veľmi biedne rady, či postupy pre správnosť a efektívnosť čistenia a starostlivosti. Keďže informácie drobnopisom na produktoch sú veľmi obmedzené a ľudia naozaj neradi čítajú dlhé návody, táto kombinácia mnohých od snahy udržiavať vaše auto v nadštandardnom stave odradí.


Zástupcovia značky AutoGlym sa tieto nedostatky nášho trhu snaží odstrániť. Každému budúcemu partnerovi/predajcovi sú viac než povinní predviesť prodkutky od A do Z tak, aby sa k zákazníkovi dostalo čo najviac užitočných informácií pre ich použitie. Preto aj na najbližších pretekoch v AutoSlalome v Trenčíne zástupca značky predstaví výrobky hobby triedy určené pre osobné použitie v domácich podmienkach. Dozviete sa, ako sa dá o vaše auto starať bez väčšej námahy, ako chrániť a konzervovať lak, ako čistiť interiér latkový i kožený, ako na sklá, disky kolies a ošetrovanie pneumatík...

Keďže AutoGlym je hlavným partnerom 4. pretekov AZ pneu AutoSlalom sezóny 2011 na letisku v Trenčíne, pre každého štartujúceho jazdca bude pripravený malý darček. Teda okrem jedného teplého jedla a dvoch nápojov HELL Energy dostanú jazci ešte ďalšie praktické extra. AutoGlym tím sa teší na stretnutie s vami na IV. AZ pneu AutoSlalom AUTOGLYM v Trenčíne 21.05. Svoje výrobky predstavia práve na aute značky Caterham CSR175.