Matt Stutzsman nemá ruky a napriek tomu je zdatnejší mechanik než väčšina z nás...

Matt Stutzsman nemá ruky a napriek tomu je zdatnejší mechanik než väčšina z nás...

29 ročný Matt je jedným z tých, ktorí na rozdiel od drvivej väčšiny narodil bez riadnych rúk a na rozdiel od väčšiny si napriek tomu opravuje väčšinu z menších vecí na aute sám. Že je naozaj mimoriadne zručny dokazuje nasledovné video v ktorom v kamošovej dielni na svojom Pontiacu Grand Prix mení brzdové obloženie. Neskutočné pozeranie priatelia! Logicky vyvstáva otázka, ako chalan na aute jazdí?


V tomto videu jeho jazda síce nie je, ale robí to nasledovne: ľavou nohou ovláda plyn a brzdu (samozrejme, má automat) a pravou šoféruje a zapína ďalšie funkcie ako smerovky, stierače a podobne...

Úplne najlepšie na videu je fakt, že Matt poňal video ako návod správneho postupu tejto opravy pre ostatných ľudí, ktorí dobre rozumejú anglicky, sú úplne zdraví, no nevedeli by to. Neviem ako vy, no pre mňa je to neuveriteľné odhodlanie a chuť do života. Matt - hlboká poklona!

Ak sa vás toto video dotklo, oslovilo vás, dajte vedieť ako v diskusii pod článkom. Veríme, že neobyčajné veci si zaslúžia obdiv. Ďakujeme.