Mnohým z vás možno značka Polaris veľa nepovie. Americká značka sa špecializuje na výrobu účelových vozidiel ako štvorkolky, snežné skútre, offroad buginy a podobne... Ich najnovší produkt je trošku šibnutý a tak si zaslúžil aj riadne promovideo. Adrenalínom a akciou sa vôbec nešetrilo, práve naopak. A prečo? Lebo nový model RZR XP1000 je najvýkonnejší a teda aj najrýchlejší model účelového vozidla na trhu v USA. To teda v tomto prípade automaticky znamená aj na svete, či?

 

Výrobca tvrdí, že za danú sumu nie je na trhu vec, ktorá by vám dokázala ponúknuť viac zábavy a adrenalínu. Aby mašinu vyskúšali pred zrakmi kamier skutočne na plné pecky, oslovili UTV Pro Lite pretekára RJ Andersona. Jeho úlohou bolo riadne pretiahnuť mašinu cez prekážky všeho druhu. Výsledkom je toto nadupadné promo video.

 

Úloha prinajmenšom ambiciózna. Nafilmovať najfantastickejšie a najnáročnejšie kaskadérske video na UTV doteraz! Iste, mašina má nejaké úpravy, ako upravené pruženie, hnací agregát, prepĺňanie... No ten výsledok naozaj stojí za 10 minút vášho života, čo poviete? :)