Lexani Motorcars urobili z Cadillacu Escalade niečo, čo už viac nepripomína SUV, ale skôr luxusnú jachtu alebo lietadlo. Nechýba 48-palcová smart TV, či iPad Air II.

Lexani nazvali svoj projekt Concept One Curve. Zobrali Cadillac Escalade modelového roka 2015 a kompletne prepracovali interiér. Sústredili sa na miesto pre pasažierov vzadu, kde sa poriadne vybláznili. Interiér už viac nepripomína zadné sedadlá SUV, ale skôr palubu luxusnej jachty, či lietadla. Na materiáloch nešetrili, vsadili na kombináciu béžovej a hnedej kože, dreva a detailov z 24 karátového zlata. K dvom veľký koženým kreslám pridal aj dve núdzové sedadlá. Všetko ožiarili LED ambientným svetlom.

Lexani Cadillac Escalade

Lexani Motorcars si zobrali do parády Cadillac Escalade

Luxus nie je len o materiáloch a spracovaní, na dlhej ceste by ste sa pohľadom z okna unudili k smrti. V Lexani mysleli aj na túto stránku cestovania. Ako centrum zábavy použili 48-palcovú zakrivenú smart TV s rozlíšením 4K. Escalade vybavili aj satelitným systémom TracVision. Posádka celú zábavnú aparatúru a nastavenie interiéru ovláda pomocou Control4 touch systému alebo iPadu Air II. Ak si po ceste chcete prečítať e-maily, alebo pracovať, nie je problém, Concept One Curve vám to umožní pomocou zabudovaného Macu Mini. Aby ste nestratili kontakt s okolím aj za zatiahnutými závesmi, môžete sledovať dianie okolo auta pomocou kamier.

Lexani Cadillac Escalade

Centrom zábavy je 48-palcová smart TV

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Zdroj: autoblog.com