Carat tuning party 2014

Carat tuning party 2014

Celkovo uvidíte viac ako 1 000 áut bojujúcich v takmer 70.-tich rôznych kategóriach o viac ako 200 prestížnych pohárov a ocenení! Na jedenástom ročníku Carat Tuning Party nemôže chýbať žiadny fanúšik skvelých áut, žien a kvalitných žúrov!

Carat tuning party 2014

Carat tuning party 2014

Piatkova párty sa bude tentokrát niesť v znamení moderátorskych hviezd rádia Europa 2 a najpopulárnejšieho DEXX DJ Michaela Buriana. Chýbať nebude ani tradičný koncert slovenského kráľa hip-hopu – Rytmusa a jeho nemenej úspešného kolegu Ega. Kontrafakt sa na domácej pôde v Piešťanoch predstaví v tej najlepšej forme! 

4D je štvorica popredných raperov, producentov a DJ-ov na slovenskej hudobnej scéne, ktorí prichádzajú na CARat v rámci exkluzívneho turné 4D s jedinečným programom, na ktorom sa predstavia aj finalistky Miss CARat Tuning ’14. Sexy dievčatá zabojujú o prestížny titul najkrajšej reprezentantky moto-športu na Slovensku. Raper Zverina odpáli nový album “Umelecké dielo” a svoju tvorbu predstaví aj nový objav na slovenskej hudobnej scéne– raper Puerto. Exkluzívne sa pokrstí aj nový videoklip rockerky LeRy, ktorá naspievala hymnu na Majstrovstvá sveta W5 v kickboxe.
Tradičným hudobným programom počas piatkovej párty je aj In Da Club Stage, ktorý je zárukou skvelej tanečnej párty až do skorých ranných hodín.

Carat tuning party 2014

Carat tuning party 2014

Sobota bude patriť predovšetkým oficiálnym pretekom a moto-súťažiam, ktoré vyvrcholia slávnostným odovzdávaním cien. V sobotu večer s môžete tešiť na akčnú kickboxerskej šou, v ktorej fighteri po prvýkrát zabojujú o pohár W5 OPEN AIR. Program zavŕši veľkolepá tanečná LE GRANDE HOUSE párty, na ktorej sa predstavia poprední slovenskí a zahraniční DJ’s na čele s rezidentmi Charlie Clubber a Tamirou. Skvelá laserová, svetelná a pyrotechnická šou bude obohatená o vystúpenia akrobatov, electric robotov, pole a gogo tanečníc.

CARat tuning party sa uskutoční na medzinárodnom letisku v Piešťanoch, v termíne: 20. – 22. 6. 2014. Všetky informácie o akcii nájdete na: www.carattuningparty.sk

Carat tuning party 2014

Carat tuning party 2014

Vstupenky na akciu CARat Tuning Párty 2014

Pre všetkých, ktorí si zakúpia lístky cez predpredaj.sk, pripravili organizátori do žrebovania skvelé ceny:
 
- exkluzívny kožený interiér do auta od spoločnosti TML design v hodnote 3 000,- Euro 
- polep auta do fólie od spoločnosti Wrapp fol v hodnote 1 000,- Euro
- ročný lístok na Wake lake v hodnote 670,- Euro
- finančný robot od World Systems Market v hodnote 650,- Euro
- luxusná autokozmetika značky AutoSmart v hodnote 1 000,-Euro
- elektronika od audioshop.sk v hodnote 500,- Euro
- let balónom od spoločnosti World Systems Market počas CARat Tuning Party
 

Carat tuning party 2014