Dorazia tu súťažiť upravené vozy v šampionáte Cocaine Tuning Battle 2013. Okrem porobených áut sú tu očakávané i oldtimery, luxusné superšporty, audio show káry a tiež custom motorky. Najkrajšie autá predstavia publiku v moderovanom tzv. Show & Shine na vyhradenej ploche s asistenciou nádherných modeliek. Ani tento rok sa Power Tuning party nezaobíde bez hlasitého revu motorov - merať sa budú decibely výfukov a hodnotiť aj krása zvukového prejavu vozidiel. Ako je to zvykom pri takýchto akciách, decibely sa nebudú šíriť len z kovových rúr, ale aj s extrémnych auto hi-fi systémov. Subwoofre sa budú triasť pod taktovkou profesionálnej poroty v rámci súťaže dB Drag vo vyhradenej zóne. Prvý krát do Bratislavy zavíta aj jedinečná LOW RIDER show z Viedne, v ktorej divákov presvedčí o "tanečných" schopnostiach špeciálne prestavaný veterán "Porno-Benz". Podvečer sa k slovu dostane populárna disciplína „Light tuning“ s nádhernými svetelnými kreáciami v interiéroch a tiež exteriéroch vyleštených áut.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov

Popri kráse áut si na svoje prídu i fanúšikovia populárnej hudby a extrémnych športov. Na hlavnom pódiu sa predvedie stálica popovej scény IGOR KMEŤO, nová hviezda hip-hopu KALI a svoje famózne umenie predvedú v BIKE S HOW aj cyklotrialoví majstri sveta a Slovenska. Dôležitou informáciou pre verejnosť bude fakt, že tento festival krásnych áut je bezplatný a spoplatnená bude len registrácia do boja o trofeje pre vyladené autá.

 

"Brány" areálu vonkajších - bočných parkovacích plôch (na strane od ulice Studenej) nákupného centra Palace Shopping otvárajú o 12 h. Parkovať budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie. V prípade daždivého počasia sa mokrý variant usporiada v krytých parkovacích priestoroch v zadnej časti centra.

 

Power Tuning Party 2013

Harmonogram:    
12.00: otvorenie "brán" areálu zrazu - parkovisko Shopping palace
12.00: začiatok registrácie do súťaží - tuning, dB Drag
od 14.30: moderované Show&Shine (predvádzanie vybraných áut)
16.00: Low rider show - exhibícia č.1
16.00: bodovanie tuningu (doplnkové kategórie)
16.30: meranie dB výfukov + výber najkrajšieho zvuku
17.30: tanečné vystúpenie Phantoms Crew - hlavný stage
18.00: Low rider show - exhibícia č.2
18.30 - 19.00: Bike show
19.00: Igor Kmeťo - hlavný stage
20.00: Odovzdanie cien dB Drag - hlavný stage
20.20: Odovzdanie cien Tuning - hlavný stage
21.00: Kali - hlavný stage
21.00: Hodnotenie "light tuning"
22.00: Premietanie filmu Rýchlo a zbesilo 5 - autokino Shopping Palace

 

Ďalšie informácie nájdete na adrese:
http://www.powermagazine.sk/clanky/power-tuning-party-bratislava-62.html